Як оригінально привітати колегу. оригінальні способи привітань з ювілеєм.

У колеги ювілей або якесь важлива подія. Привітайте його не просто черговою листівкою, букетом квітів і яким-небудь непотрібним сувеніром, а знайдіть оригінальний спосіб, який запам'ятається надовго.
Інструкція
1
Якщо у вашого колеги окремий кабінет, можна йому влаштувати сюрприз там. Правда, для нього потрібно знати точний час приходу співробітника на роботу, щоб все підготувати.
2
Надуйте величезна кількість різнокольорових повітряних куль і розкидайте по всій кімнаті.
3
Зробіть плакат з привітанням і повісьте так, щоб він кидався в очі з порога. Напишіть на плакаті теплі слова чи вірш. Краще, якщо привітання буде написано колективом, а не скопійовано з інтернету.
4
Якщо поздоровляти ви збираєтеся жінку - купіть величезний букет квітів без оформлення і поставте у відро з гарним дизайном (у вазу такий букет не повинен поміщатися).
5
Взяти можна троянди, ромашки або інші квіти на довгих ніжках. Для чоловіка купите в подарунок хороший алкоголь, сигари або будь-який інший предмет, який йому сподобається. Квіти або подарунок поставте на робочий стіл винуватця торжества.
6
За кілька хвилин до приходу цієї людини вимкніть всю техніку та світло. Створіть ілюзію, що в офісі нікого немає. Сховайтеся в прикрашеному кабінеті. Коли винуватець торжества в нього зайде і включить світло, дружно привітайте його.
7
Якщо товариша по службі ювілей або свято застиг у відрядженні, в яку ви відправилися разом з ним, його теж можна оригінально привітати. Зробіть невеликий яскравий плакат або постер з хорошими віршами чи словами привітання.
8
Вранці, поки колега ще спить, повісьте його над ліжком так, щоб, товариш по службі побачив ваше поздоровлення відразу ж, як відкриє очі. Потім скажіть теплі слова і подаруйте подарунок.
9
Оригінальний спосіб привітати свого улюбленого хірурга, який не раз приходив на допомогу в скрутну хвилину, придумала одна команда альпіністів. Вони організували в горах пікнік, поставили намети, накрили стіл улюбленими стравами доктора.
10
Заманили нічого не підозрює хірурга в гори під приводом, що один з альпіністів зламав ногу, і йому потрібна допомога лікаря. А коли іменинник приїхав лікувати хворого, то потрапив на свято в свою честь.
11
Такий оригінальний корпоратив виявився до речі. Хірург кілька тижнів працював без вихідних, жахливо втомився, і пікнік на свіжому повітрі був для нього кращим способом відпочити від роботи.
12
Щось подібне можна організувати для людини будь-якої професії. Головне, вибрати місце і час, що підходить для винуватця торжества.
Ми проводимо на роботі так багато часу, що іноді навіть називаємо своє робоче місце «другим домом». Тому не можна недооцінювати важливість приятельських, доброзичливих відносин з колегами по роботі. Адже нерідко в колі колег ми відзначаємо особисті та загальнодержавні свята, а це означає, що вміння тактовно і блискуче вітати співробітників і приймати поздоровлення на свою адресу може ще не раз стати в нагоді.
  1. Новий Рік - всенародно улюблене свято, тому багато компаній та установи намагаються організувати корпоративне свято для своїх співробітників. Привітати колегу з наступаючим Новим Роком - приємна, але в той же час непроста обов'язок. Зрозуміло, можна обмежитися усними привітаннями, але тоді ваші колеги навряд чи будуть згодом згадувати таке привітання. Тому постарайтеся придбати хоча б невеликий сувенір або вітальну листівку для кожного з колег.
  2. Підписуючи листівку для колеги, постарайтеся відтворити атмосферу свята - наприклад, напишіть веселий і забавний віршик, який-небудь святковий афоризм або просто цікаву фразу, додавши до неї текст новорічних побажань. Тоді листівка НЕ БУДЕ безликої, а колега надовго запам'ятає ваше привітання. Якщо у вас немає часу або бажання самостійно складати текст привітання - скористайтеся однією з численних баз готових вітальних текстів (сьогодні в мережі інтернет і в спеціально видаваних брошурах можна знайти цілі колекції привітань на будь-який смак - і у віршах, і в прозі). Намагайтеся уникати надто загальних фраз («бажаю здоров'я, щастя, успіхів») - вони можуть виглядати занадто банальними, і ваше поздоровлення не справить особливого враження.
  3. Якщо ви плануєте привітати колегу з особистим святом (наприклад, з днем народження або з річницею весілля), придбайте такий подарунок, який напевно припаде йому (їй) за смаком. Якщо ви недостатньо добре знайомі з особистими уподобаннями колеги, вибирайте універсальні подарунки - гарний посуд, сувеніри, практичні і корисні дрібниці (флешки, фоторамки, чашки і т.д.). Але краще, звичайно, заздалегідь довідатися, які подарунки припадуть до душі колегам - наприклад, завести розмову на абстрактні теми, в ході якого обережно «вивідати» інформацію про смаки кожного з колег. Тоді ваш подарунок запам'ятається надовго і викличе тільки позитивні емоції.