Як визначити, на що хворий чоловік.

Визначити, ніж людина хворий, можна тільки на підставі результатів комплексного медичного обстеження та об'єктивних скарг, які пацієнт повинен повідомити лікаря. Клінічні прояви хвороби дозволяють терапевту визначити, які обстеження необхідно провести в першу чергу.
Інструкція
1
Все обстеження поділяють на лабораторні, інструментальні та апаратні. Поставити точний діагноз тільки на підставі огляду та об'єктивних скарг неможливо. Лікар загальної практики зобов'язаний вислухати пацієнта і виписати направлення на загальний, біохімічний аналіз крові, а також провести обстеження сечі і калу. На підставі результатів загального обстеження вас направлять до вузького спеціаліста, який призначить більш детальне обстеження за своєю спеціалізацією.
2
Апаратні дослідження внутрішніх органів дозволяють визначити їх точне місце розташування, наявність або відсутність сторонніх включень, розмір, структуру, ступінь функціональних порушень. Найчастіше призначають УЗД, магнітно-резонансну або комп'ютерну томографію, ЕКГ, рентгенограму з введенням і без введення контрастних речовин. При необхідності проведуть взяття проб для лабораторного гістологічного дослідження тканин.
3
Якщо є підозра, що присутнє гормональне порушення, вам призначать обстеження гормонального статусу. На підставі отриманих результатів лікар зможе поставити найбільш точний діагноз і виробить тактику лікування, яка буде найбільш ефективною.
4
Пацієнт, що сумнівається, що діагноз поставлений правильно, може звернутися до платних клінік і пройти обстеження у кількох спеціалістів, які підтвердять або спростують початковий діагноз, поставлений в поліклініці за місцем проживання.
5
Всі лабораторні, інструментальні та апаратні дослідження можуть підтвердити, що ваш стан здоров'я в повному порядку. Якщо вас при цьому турбують болі або неприємні відчуття без певної локалізації, це може вказувати на наявність депресії або психіатричного захворювання. Щоб поставити діагноз і почати курс лікування, зверніться в крайової психоневрологічний диспансер з результатами обстежень, проведених в поліклініці за місцем проживання.
6
Психіатр уважно вислухає ваші симптоми, проведе необхідні тести, на підставі огляду буде призначено лікування. Болі без певної локалізації можуть супроводжувати біполярні і депресивні розлади. Психотропні засоби допоможуть вам повністю нормалізувати самопочуття.