Як обгрунтувати проект.

Стадія обґрунтування проекту дуже важлива. Під час неї можна виявити і по можливості скоректувати ті моменти, які в майбутньому можуть призвести до невдачі. Приділіть особливу уваги почину на ранньому етапі, і ви досягнете кращих результатів.
Інструкція
1
Визначте цілі і завдання обґрунтування проекту . Вам необхідно відповісти на головне питання: чи потрібен проект. Виходячи з того, наскільки добре ви проробите ідею і донесете користь, яку може принести нову справу, буде прийнято рішення щодо прийняття або неприйняття проекту .
2
Опишіть суть проекту . Розкажіть, що саме планується зробити і які цілі при цьому переслідуються. Поясніть, як виникла необхідність у новій справі і чому був обраний саме цей шлях.
3
Донесіть до читача чи слухача основні ідеї і способи, якими буде досягнутий результат. Переконайте його в тому, що обрані методи найефективніші в даному випадку.
4
Розкажіть про те, скільки буде потрібно співробітників для здійснення вашого проекту , і який вони повинні бути кваліфікації. Наведіть обґрунтування того, що трудовий склад повинен бути саме таким. Детально розпишіть функції кожного члена колективу. Якщо у вас уде є кандидатури, озвучте їх прізвища та імена. Крім того, члени комісії або ваше керівництво повинні знати, як участь у проекті відіб'ється на основній роботі цих співробітників.
5
Установіть послідовність дій і озвучте терміни виконання проекту . Чітко перерахуйте основні етапи його здійснення. Потім докладно зупиняйтеся на кожній стадії. Між діями повинна бути видна логічний взаємозв'язок, щоб було зрозуміло, чому один пункт йде за іншим. Проговорюйте реальні терміни, якщо це проблематично, не називайте тільки мінімально можливу дату виконання проекту , краще вкажіть і максимальний термін. Поясніть, які чинники можуть вплинути на час виконання завдання.
6
Наведіть розрахунок матеріальних ресурсів, які будуть задіяні в проекті. Покажіть, з чого складається кожна стаття витрат. Перед презентацією ще раз все перерахуйте. Пам'ятайте, що якщо ви допустите неточність у розрахунках або пропустіть якусь важливу статтю, це може змастити все враження від решти частин вашого обгрунтування і призведе до відмови від проекту .