Як потрібно носити кільця.

Кільця вже багато століть служать чудовою прикрасою для пальців. Вони бувають різними: тонкими і масивними, з філігранною гравіюванням і дорогоцінним камінням, з металу і дерева. Щоб прикраси підкреслювали красу рук, потрібно знати, як правильно їх носити.
Інструкція
1
Не носіть багато кілець одночасно, велика кількість різномастих прикрас виглядає без смаку. Купуючи кільце, враховуйте два моменти - будову кисті руки і свій вік.
2
Якщо у вас велика кисть, виберіть собі велике кільце з круглим каменем або незвичайне виріб зі старовинною монетою. Руки з вузлуватими суглобами візуально зменшать широкі кільця зі вставками з великих дорогоцінних каменів. Для повних коротких пальців підійдуть персні з каменями круглої або овальної форми, або кільця з асиметричним незграбним дизайном. Якщо у вас вузька кисть з довгими витонченими пальцями, вам пощастило. Сміливо підбирайте прикраси самих різних форм і розмірів, вони тільки підкреслять красу вашої руки.
3
Молодим дівчатам краще носити тонкі витончені колечка з невеликими камінчиками. Жінкам постарше підійдуть більш масивні прикраси з великими каменями. Пам'ятайте, що прикраси з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням повинні поєднуватися з відтінком очей і підкреслювати загальний образ.
4
Що стосується питання, на якому саме пальці варто носити кільце, то тут є свої правила. Безіменний палець з давніх пір вказує на сімейний стан людини. Православні християни носять обручку на безіменному пальці правої руки, а католики його надягають на той же палець лівої руки. На середній палець часто надягають великі фамільні кільця, які передаються з покоління в покоління. Кільце, надіте на вказівний палець, є ознакою твердого характеру, жорстких вольових рішень і навіть самовпевненості господаря прикраси. Мізинці прикрашають значно рідше. Тонкі витончені плетені колечка відмінно підійдуть цього пальчику. Кільце на великому пальці здатне розкрити людини, що володіє величезною енергією, неординарного і імпульсивного.
5
Невеликі строгі кільця підходять для роботи і повсякденного носіння. А оригінальні помітні прикраси призначені для вечірок та святкових прийомів. Не забувайте, що надягаючи кільце, ви привертаєте увагу до своїх рук. Рівна шкіра і акуратний манікюр - запорука краси рук. Чоловіки теж не проти прикрасити свої пальці, зазвичай вони носять обручку і масивні печатки з каменем.