Як відключити google перекладач. відключити автоматичний переклад google.

Перекладач Google - функція, яка призначена для автоматичного перекладу сторінок, розташованих на іноземних сайтах. Тепер немає необхідності користуватися словником, тому що завдяки новій можливості, можна одним натисканням кнопки отримати повноцінний текст на будь-якій мові світу.
Вам знадобиться
  • - Інтернет-з'єднання
  • - браузер Google Chrome
Інструкція
1
Безсумнівно, перекладач Google - дуже корисна функція, але іноді виникають ситуації, коли його необхідно відключити. Так, наприклад, при бажанні відкрити іноземний сайт може з'явитися прямокутна форма, яка закриває верхню частину тексту. Тому дуже важливо вміти блокувати можливість автоматичного перекладу сторінки. Зробити це можна тільки за наявності інтернет-з'єднання.
2
Запустіть на своєму комп'ютері браузер Google Chrome. Російськомовну назву має тільки остання версія програми. Після того як вікно відкриється, необхідно знайти панель інструментів. Далі потрібно натиснути на кнопку «Налагодження та управління браузером Google Хром». Іконка функції являє собою силует сірого гайкового ключа.
3
Після виконання цих дій відкриється вікно з додатковими можливостями. Із запропонованих варіантів виберіть функцію «Параметри».
4
Через кілька секунд повинна відкритися сторінка основних параметрів. У разі якщо це не відбудеться, поновіть її за допомогою клавіші «F5», або ж використовуйте функцію на моніторі комп'ютера «Оновити цю сторінку». Відключити перекладач Google можна двома способами:
5
Скористайтеся можливістю пошуку в лівій частині екрана основних параметрів. Для цього потрібно ввести необхідну інформацію в форму «Параметри пошуку».
6
Оберіть в основних налаштуваннях категорію «Додаткові». Після виконання цієї дії відкриється вікно з різними параметрами, які можна редагувати. Знаходимо в списку функцію перекладу. Далі необхідно зняти галочку з особливою можливості Google «Пропонувати перекладати сторінки, я не володію мовою, на якому вони написані». Якщо це буде необхідно, можна також включити його знову. Для цього необхідно виконати всі перераховані вище дії, але галочку потрібно не зняти, а поставити.
Корисна порада
Завжди використовуйте тільки останню версію браузера Google Chrome