Як скасувати службу Netware.

Відключення клієнтської служби NetWare може знадобитися при автоматичному переході системи на класичне вікно входу і зникненні екрану вітання. Процедура не вимагає спеціальних пізнань або залучення додаткових програм.
Інструкція
1
У різних версіях операційної системи Windows процедура відключення служби клієнта для мереж NetWare виконується по-різному. Викличте головне меню ОС Windows версії Vista, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Налаштування". Вкажіть пункт «Мережеві підключення» в каталозі діалогового вікна і викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші.
2
Вкажіть пункт «Властивості» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Продовжити» в віконці запиту системи. Зверніть увагу на те, що може знадобитися ввести адміністраторський пароль в цьому діалоговому вікні. Виберіть закладку «Мережа» в новому діалоговому вікні і знайдіть рядок «Клієнт для мереж NetWare» в каталозі «Відзначені компоненти використовуються цим підключенням». Скористайтеся кнопкою «Видалити» для відключення необхідного елемента і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Так». Після цього перезавантажте систему.
3
Відкрийте головне меню ОС Windows версії ХР, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Налаштування". Розкрийте посилання «Сетевиe підключення» в розпочатому каталозі і викличте контекстне меню компонента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості».
4
Виберіть закладку «Загальні» в діалоговому вікні та знайдіть рядок «Клієнт для мереж NetWare» в розділі «Компоненти, що використовуються цим підключенням». Виділіть знайдену рядок і скористайтеся командою «Видалити». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Так» у віконці запиту системи і застосуєте зроблені зміни, перезагрузив комп'ютер.
5
Зверніть увагу на те, що виконання даної операції увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.