Як не звертати увагу на проблеми.

Дитинство - безхмарна пора. Коли ви були дитиною, всі рішення приймали батьки, і вас це повністю влаштовувало. Ніяких проблем і серйозних причин для поганого настрою. Але чим старше стає людина, тим більше з'являється проблем. Хоча найчастіше це невеликі неприємності, які не гідні вашої уваги.
Інструкція
1
Подумайте, через що ви турбуєтеся найчастіше. Проблема - це ситуація в житті, якій ви незадоволені і яку хочете виправити. Внаслідок вашої концентрації на проблемі ви можете перебувати в пригніченому настрої і постійно думати тільки про неї. Постарайтеся зрозуміти, чому так часто проблеми не дають вам спокійно жити.
2
Визначте для себе, які неприємності дійсно не можна обійти стороною. Звичайно, якщо вас звільнили з роботи або щось трапилося з близькими людьми, неможливо зберігати бадьорість духу і посміхатися. Але таких проблем не так вже й багато, найчастіше людина робить з маленькою неприємності проблему всього свого життя, і такий настрій істотно отруює йому життя.
3
Поговоріть із своїми друзями. Близькі люди допоможуть тверезо подивитися на проблему, що турбує вас проблему, зможуть пояснити своє бачення ситуації і заспокоїти вас. Не можна постійно закриватися і не пускати нікого собі в душу. Краще виговоритися, поділитися своїми переживаннями з людьми, яким ви довіряєте. Можливо, така розмова допоможе вам підняти настрій.
4
Проаналізуйте свій стан. Якщо розумієте, що самостійно і за допомогою друзів не виходить поміняти свій погляд на проблеми , сходіть на прийом до психотерапевта. Фахівець зможе підібрати потрібні слова, щоб поліпшити ваш стан. Не соромтеся звертатися до професіоналів, в цьому немає нічого негожого. Психотерапевт може порадити вам походити на тренінги, де ви познайомитеся з іншими людьми і зрозумієте, що не тільки ви мучитеся від нерозв'язних проблем.
5
Усвідомте, що життя одне, і не варто витрачати отмеренное вам час на проблеми , адже вони вирішуються і зникають, а осад від переживань і поганого настрою залишається. Намагайтеся налаштовувати себе на позитивний лад. Більше спілкуйтеся з друзями, ходите в театри, кіно, просто гуляйте по місту. Відволікайте себе від непотрібних думок, і скоро це увійде у вас у звичку. Ось побачите, жити з посмішкою на обличчі - набагато приємніше.