Як робити мильні бульбашки.

Веселе розвага для дітей і дорослих - це видування мильних бульбашок. При яскравому освітленні тонкі мильні кулі грають райдужними квітами. Можна додати барвник в розчин для бульбашок, видувати фігурки на різних поверхнях, які змащені милом, все залежить від вашої фантазії і підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - рідке мило
  • - шампунь
  • - рідина для миття посуду
  • - гліцерин
  • - цукровий пісок
  • - харчові барвники
  • - господарське мило
  • - ємність для мильного розчину
  • - коктейльні трубочки
Інструкція
1
Приготуйте склад для видування пузирейНалейте в пластикову пляшку з-під молока або йогурту? склянки рідкого мила або шампуню, додайте 1 склянку теплої води і 2 чайних ложки цукрового піску. Збовтайте рідина, щоб вона ретельно перемішайте і пісок растворілся.Смешайте в глибокій ємності 100 мл рідини для миття посуду, 500 мл гарячої води і 100 мл гліцерину, додайте кілька крупинок харчового барвника.
2
Розчиніть в 500 мл гарячої води 30 г прального порошку, додайте 200 мл гліцерину і 20 крапель нашатирного спирту. Розчин перемішайте і процедіте.Сделайте стружку з господарського мила, додайте води і закип'ятіть, щоб вийшов густий мильний розчин, додайте в нього 100 мл гліцерину, купленого в аптеці. Якщо розчин занадто густий, то додайте в нього води.
3
Розріжте коктейльну трубочку на одному кінці на 4 частини, відігніть в сторони отримані шматочки. З цього кінця буде видувати мильний міхур, а відігнуті краю збільшать площу зіткнення міхура з трубочкою, що дозволить видути крупніший мильний шар.Разрежьте коктейльну трубочку на одному кінці на 4 частини, відігніть в сторони отримані шматочки. З цього кінця буде видувати мильний міхур, а відігнуті краю збільшать площу зіткнення міхура з трубочкою, що дозволить видути крупніший мильний кулю.
4
мокнемо трубочку в приготований розчин, витягніть її з мильною крапелькою і подмімо. Наповнений повітрям міхур відірветься від трубочки і підніметься вверх.Смажьте мильним розчином свою долоньку, видуйте на неї мильний міхур.
5
Налийте мильний склад на піднос, піднесіть трубочку, намочену в розчині, до площини підноса і видуйте міхур, вийти півсфера. Якщо поруч видути ще кілька мильних бульбашок, то може вийти кумедна мильна конструкція.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете зробити великий міхур, то налийте мильний склад в широкий таз і зробіть рамку з товстого дроту. Опустіть рамку в рідину і повільно підніміть її, мильний розчин потягнеться за рамкою і вийде довгий міхур.
Корисна порада
В зимову погоду бульбашки, які видувають з розчину, що складається з води і мила, можуть покритися легким морозним візерунком.