Як визначити шрифт на зображенні.

Комп'ютерна графіка розвивається стрімкими темпами. В мережі зараз можна знайти велику кількість різноманітних і незвичайних картинок, фотографій і малюнків, вражень від яких залишається, як і від справжніх творів мистецтва, побачених в картинній галереї. І часом такий ефект від картинки досягається не тільки завдяки оригінальній композиції або сюжету, але і використаному шрифту .
Інструкція
1
Для того щоб визначити шрифт сподобалася вам на картинці написи, ви можете скористатися інтернет-сервісом What The Font. Щоб зайти на нього, введіть в пошуковий рядок запит з назвою ресурсу та натисніть кнопку пошуку. Також зайти на сторінку даного веб-ресурсу можна, набравши в адресному рядку вашого браузера URL: http://www.myfonts.com/WhatTheFont/, після чого натисніть клавішу Enter.
2
Опинившись на головній сторінці «What The Font», ви повинні будете завантажити вподобану картинку на ресурс. Зробити це можна, вибравши картинку зі свого комп'ютера або скопіювавши її URL у відповідний рядок. У першому випадку натисніть на кнопку «Обзор», яка знаходиться поряд з полем для введення і написом «Завантажити файл» (Upload a file), знайдіть на комп'ютері потрібну картинку і натисніть "Відкрити". У другому випадку підведіть курсор до вподобаного зображенню, натисніть праву кнопку миші і виберіть в списку, що розкрився пункт «Копіювати URL картинки» («Копіювати адресу картинки» або «Копіювати посилання на зображення»), після чого поверніться на сторінку ресурсу What The Font і вставте скопійований адресу в поле Specify a URL.
3
При завантаженні логотипів або картинок з текстом для більш точного розпізнавання шрифту системою необхідно дотримуватися наступних правил: - завантажувати необхідно файли дозволом не більше 360x275 пікселів; - формати завантажуваних зображень можуть бути наступні: JPEG, TIFF, BMP, GIF; - чим крупніше шрифт на загружаемой картинці, тим швидше і точніше система його визначить; - завантажувати бажано чорно-білі фотографії, хоча ресурс успішно працює і з кольоровими зображеннями.
4
Щойно картинка завантажиться, ви повинні будете натиснути на зелену стрілку з написом Сontinue. Після чого ви опинитеся на сторінці, де система спробує розпізнати всі букви напису. Якщо з якихось причин система визначила не всі символи або якісь розпізнала з помилкою, то нічого страшного, просто введіть у відповідні комірки ці літери. Зверніть увагу, що вписувати слід лише тільки ті символи, які чітко видно. Напівпрозорі краще пропустити, інакше система не зможе правильно визначити шрифт.
5
Після того як всі вищеописані дії пророблені, знову натисніть на зелену стрілку з написом Сontinue. Тепер ресурс вам перемістить на сторіночку з результатом. У правій частині ви побачите назву шрифту, а в лівій частині - список схожих шрифтів.