Як проколоти вуха.

Проколювати вуха самостійно не варто: є ризик запалення, проколи можуть вийти неакуратними. Зверніться в професійний салон: медсестра або косметолог безболісно проведуть дану процедуру за допомогою спеціальної голки або пристосування-пістолета. А перед проколюванням і після нього треба врахувати деякі моменти і дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • - сережки;
  • - борний спирт або перекис водню;
  • - ватні тампони.
Інструкція
1
Вирішіть, в якому місці ви хочете зробити проколи. Найчастіше мочка проколюється ближче до обличчя, а не в середині: сережки виглядають так цікавіше. Але, можливо, у вас інша думка. Попросіть медсестру зеленкою поставити крапки в обраних містах і подивіться, чи влаштує це вас.
2
Ретельно вимийте волосся перед процедурою, щоб убезпечити місце проколу від потрапляння туди пилу і бруду з шевелюри. А от коли вуха вже проколоті, виключіть миття голови на якийсь час. Басейн, купання в річці теж під забороною. Слідкуйте за чистотою постільної білизни, особливо наволочки, міняйте її кожен день. І, якщо можливо, не користуйтеся телефоном, адже пил і мікроби з трубки легко можуть потрапити на мочку вуха.
3
Зверніть увагу на вибір сережок. Відразу після проколювання не можна всиляти в вуха важкі сережки з камінням, дорогоцінними металами, на гвинтовому стержні - вони будуть травмувати дірочку. Використовуйте срібні або золоті, легкі - вагою не більше трьох грамів - з застібкою, розташованої внизу, а не близько до мочки. Надівши їх, носіть постійно, не знімаючи, близько двох місяців. Це необхідно, щоб проколи зажили швидше. І постарайтеся якомога рідше торкатися до вух, не крутите, що не пересувайте сережки, щоб не спровокувати запалення.
4
Місця проколу вимагають спеціального догляду протягом 2-3 тижнів. Кілька разів на день протирайте мочки вух борним, медичним спиртом або перекисом водню за допомогою ватних тампонів. Не використовуйте тампон вдруге, кожен раз беріть новий. Спирт не втирайте в вухо, інакше можливі опіки. Просто прикладіть ватку на кілька секунд до проколу.
Зверніть увагу
У перший час після проколу вухо може боліти і бути припухлим. Якщо протягом 3-4 днів біль і набряки не зменшилися, з'явилися гнійні виділення, зверніться до лікаря - він допоможе зняти запалення.