Як відключити додаткові послуги.

Деякі оператори зв'язку можуть пропонувати своїм абонентам різні послуги . Вони можуть носити розважальний або інформаційний характер (як, наприклад, послуга «Анекдоти»). Відключення додаткових опцій проводиться кількома способами. Все буде залежати від вашого оператора зв'язку.
Інструкція
1
Загальна система, яка дозволяє відключати багато послуги оператора «Мегафон», називається «Сервіс-Гід». Завдяки ЕQ вам не потрібно буде розшукувати спеціальної номер, призначений для відмови від якоїсь певної опції. Однак управління послугами - далеко не єдина можливість цього сервісу з самообслуговування. Абоненти мають можливість змінити з його допомогою тарифний план або переглянути залишок коштів на рахунку. Якщо захочете скористатися «Сервіс-Гідом», відкрийте сайт https://sg.megafon.ru.
2
Для клієнтів мережі МТС функціонує сервіс «Інтернет-Помічник». Для підключення нових послуг і відключення старих найпростіше користуватися саме ним. Правда одразу перейти до управління не вийде, спочатку отримаєте пароль доступу. До речі, логіном буде ваш номер телефону. Надішліть оператору USSD-команду * 111 * 25 #. Якщо вам зручніше зателефонувати, наберіть номер 1118. Зверніть увагу: в установлюваному пароле повинно бути від чотирьох до восьми символів. Після того як авторізуетесь, зайдіть у розділ «Мої підписки» або «Управління послугами» (дивлячись від будь послуги ви хочете відмовитися). Далі слід натиснути, відповідно до обраного розділом, кнопку «Видалити підписку» або «Вимкнути».
3
Користувачі компанії «Білайн» теж можуть відключати різні послуги через систему самообслуговування. Перейдіть на сайт https://uslugi.beeline.ru, щоб скористатися їй. Вона допоможе вам відмовитися від будь-якої непотрібної вам додаткової послуги , змінити активний тарифний план, заблокувати вашу SIM-карту або замовити деталізацію дзвінків. Щоб авторизуватися в системі, відправте запит * 110 * 9 #. Після цього вам на мобільний прийде повідомлення з паролем і логіном, через які ви зможете здійснити вхід.
Необхідність у використанні тієї чи іншої послуги (особливо платній) з часом може зникнути, тому може знадобитися сервіс або номер, який дозволив би таку послугу відключити. Оператор "Мегафон" надає своїм абонентам декілька способів позбутися від непотрібної послуги. При цьому клієнти компанії самі можуть вибрати саме той спосіб, який їм найбільше підходить, тобто за допомогою яких операцій можна провести відключення непотрібних платних послуг найбільш швидко і без утруднень.
Інструкція
1
По-перше, не можна забувати про зручну і незамінну систему самообслуговування під назвою "Сервіс-Гід", яка надає користувачам безліч можливостей. Наприклад, в ній є можливість не тільки підключати та відключати різні послуги, в тому числі і платні. З її допомогою можна легко міняти свій тарифний план, оптимізувати витрати за допомогою численних опцій, отримувати відомості про платежі, стежити за станом свого рахунку, а також багато іншого. Скористатися "Сервіс-Гідом" можна і з комп'ютера, і зі свого мобільного пристрою. Для цього скачайте з офіційного сайту оператора "Мегафон" програму, яку потрібно буде запустити для роботи в системі. Також користуватися гідом можна, відправляючи USSD-запит на номер * 105 # - дана операція є безкоштовною.
2
В тому випадку, якщо ви захочете отримати доступ до системи самообслуговування через комп'ютер, вам необхідно буде отримати пароль. Для цього відправте на сервісний номер 000105 SMS-повідомлення з текстом - 41. Здійснити вхід в "Сервіс-Гід" можна на сайті оператора http://www.moscow.megafon.ru/. До речі, якщо при авторизації на сайті пароль буде введено невірно 3 рази, вам знову знадобиться відправити те ж саме повідомлення 41 на номер 000105.
3
Крім того, дізнатися номер телефону відключення конкретної послуги ви можете прямо на сайті оператора, оскільки єдиного номера відключення послуг не надається. Для цього виберіть цікаву для вас вкладку з найменуванням послуги, клікніть на неї. Потім ви побачите загальну інформацію, способи (номера) підключення та відключення послуги, а також вартість даних операцій.
4
Допомогти вам можуть і в офісі "Мегафон" або в будь-якому салоні зв'язку. Зверніться туди, якщо хочете відключити послугу, в якої більше немає потреби. Співробітники компанії допоможуть вам виконати всі необхідні маніпуляції з деактивації послуги. Однак пам'ятайте, що для відключення деяких з послуг потрібне пред'явлення посвідчення особи (паспорта).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t-LDXQY_KUo