Як позбутися веснянок назавжди.

З приходом весни починає яскраво світити і гріти сонечко. У багатьох людей на обличчі з'являються веснянки. Але далеко не всі раді їх появі. Веснянками називаються пігментні плями, утворені в результаті виникнення захисної реакції організму на ультрафіолетові промені.
Інструкція
1
Позбуватися веснянок потрібно починати ще до приходу весни.Каждий день вранці і ввечері протирати обличчя лимоном, після процедури вмиватися теплою водой.В боротьбі з веснянками так само допомагають маски з хрону і кислого молока , настій одуванчіка.Утром після масок обов'язково потрібно наносити на обличчя сонцезахисний крем, так як вибілена шкіра чутлива до сонячних лучам.Пітаніе продуктами містять вітамін C, гальмує процес пігментації шкіри.
2
Навесні і влітку, коли сонячні промені особливо активні, на обличчя потрібно наносити сонцезахисний крем, носити капелюх з широкими полями і сонцезахисні очкі.Ізбегайте активних сонячних променів. Якнайменше перебуваєте на сонці.
3
Як не варто позбавлятися від веснянок .Не використовуйте крему і мазі містять луг і кислоти. Вони можуть залишити на обличчі сильні ожогі.Сулемовие крему ефективні, але при їх використанні, згортаються білки і розсмоктується підшкірно-жирова клітковина. Зрештою, ви ризикуєте мати ранніми зморшками.
4
Якщо народні засоби не допомагають, позбудеться веснянок , можна звернутися за допомогою до косметолога. Він допоможе підібрати засоби, які виявляться більш действеннимі.Так же прибрати веснянки допоможуть хімічний пілінг і фотоомоложення. Вони приберуть пігментацію з вашої шкіри в найкоротші терміни. Лазерна шліфовка прибере з лиця веснянки за кілька сеансів, ця процедура абсолютно безболісна.
5
Веснянки прикрашають обличчя, а не псують його. Кажуть, якщо сонечко нагородило веснянками, значить, воно вас любить. Веснянки входять в моду. У модних журналах зараз можна побачити багато дівчат-моделей з веснянками. Велика частина чоловіків вважають дівчат з веснянками прівлекательнимі.Прежде ніж позбудеться веснянок , задумайтеся, може саме вони ваша родзинка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5GpTp-gxzZo
Зверніть увагу
Іншим найбільш дієвим способом того, як позбутися веснянок назавжди, є використання лимонного соку, але, ні в якому разі, лимонної кислоти! Лимонна кислота може викликати сильні опіки на шкірі обличчя. Такі маски необхідно потримати на обличчі протягом 20-30 хвилин, потім змити маску теплою водою.
Корисна порада
Існують на Землі люди, для яких яскраве весняне сонечко - привід для смутку. Комплексний підхід допоможе якщо не позбутися веснянок назавжди, то хоча б зменшити їх кількість на вашій шкірі. Почніть боротися з веснянками вже зараз, поки сонце тільки починає свою активність - і вид власного обличчя в дзеркалі не доставить вам неприємностей в майбутньому.