Як потрібно засмагати в солярії.

Мати красивий і рівний загар можна навіть взимку, коли на вулиці практично не світить сонце. Для цього необхідно відвідувати солярій. Щоб тон шкіри вийшов рівним, потрібно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
За кілька годин перед відвідуванням солярію прийміть душ з нейтральним гелем або зволожуючою пінкою. Ходити в сауну не можна, так як зі шкіри виходить волога, що може викликати почервоніння, лущення і навіть опік після процедури.
2
Скраби, маски і звичайні крему не наносите на тіло - це може негативно позначитися на тоні і рівності засмаги. Також не користуйтеся духами і дезодорантами, так як вони містять хімічні речовини, які взаємодіють з ультрафіолетом.
3
При першому відвідуванні солярію проконсультуйтеся з фахівцем щодо тривалості та інтенсивності процедури. Засмагати можна не частіше, ніж через день. Зазвичай вистачає 8 сеансів, потім можна відвідувати солярій раз на тиждень, щоб закріплювати тон.
4
Перед тим як почати приймати «сонячні» ванни, нанесіть професійний крем, який допоможе уникнути почервоніння і пересихання шкіри. Якщо ви хочете засмагати топлес, на соски наклейте спеціальні одноразові стікіні (спеціальні наклейки для захисту ореоли). Перебувати в солярії без них не рекомендується, особливо після 30 років, коли починають відбуватися вікові зміни в молочних залозах.
5
Надіньте на голову шапочку, щоб не піддавати волосся негативному впливу ультрафіолету. А очі захистіть спеціальними окулярами. Опік слизової оболонки також може виникати, тому не нехтуйте засобами захисту.
6
Після процедури нанесіть на тіло проявник засмаги. Потім користуйтеся замість звичайного молочка спеціальним закріплювачем, щоб шоколадний колір шкіри зберігся набагато довше.
Зверніть увагу
Не відвідуйте солярій, якщо ви в даний момент проходите лікування. Деякі лікарські препарати підсилюють світлочутливість, що може спровокувати появу різних шкірних реакцій. Краще відкладіть візит в салон.