Як оновити Андроїд Маркет. Як оновити маркет до google play.

Портал «Андроїд Маркет» забезпечує різними програмами користувачів мобільних телефонів та ПК-планшетів з ОС «Андроїд». Додаток пропонує новинки, цікаві для ігроманів, споживачів новин або профільних програм для фахівців (спектр покриває напрямки від дизайну до фінансів), онлайн-комунікацій і т.д. Для того щоб залишатися в курсі останніх розробок, даний сервіс необхідно утримувати в найбільш «свіжої» версії.
Вам знадобиться
  • ОС «Андроїд», додаток «Андроїд Маркет», Інтернет
Інструкція
1
У першу чергу необхідно визначити, якою версією програми ви користуєтеся. Для цього слід пройти по наступним вкладках програми: «Головна» - «Меню» - «Налаштування» - «Програми» - «Управління Додатками». Якщо на вашому пристрої встановлена операційна система Андроїд версії 2.2 або більш пізня, то далі у вищезгаданому додатку ви вибираєте вкладку «Все». Якщо ж Ви використовуєте ОС версії 2.1 і більш ранню, то подальша схема переходів «Меню» - «Фільтр» - «Все».
2
У відкритій вкладці «Все» перегорніть вниз і виберіть пункти «Маркет» або «Play Маркет», під назвою сервісу ви побачите номер версії вашої програми. Якщо на вашому електронному пристрої працює «Андроїд» версії 2.2 і більш пізньої, то даний програмний постачальник повинен автоматично оновитися до «Google Play Маркет». Тепер від Вас більше не буде потрібно подальшого контролю над оновленням, воно буде проводитися самостійно, у фоновому режимі, без повідомлень про перевстановлення. Відзначимо, що для роботи «Google Play» може знадобитися додаткова перезавантаження операційної системи. Дану послугу, можливо, надає виробник вашого пристрою або оператор зв'язку. Якщо у вас функціонує Android 2.2 або пізнішої версії, зверніться до постачальника даних послуг для вирішення питання.
3
Якщо на електронному виробі функціонує ОС Android 2.1 або більш ранньої версії, додаток «Android Маркет» не оновиться до «Google Play». Визначте точну версію вашої «операційки»: в меню телефону пройдіть за наступними вкладках «Налаштування» - «Про телефон» - «Відомості про ПО». В останньому пункті буде вказана версія вашого ОС. Якщо ви користуєтеся «старої» системою, надалі ви знайомитеся з новинками і купуєте різні програми в «Андроїд Маркеті", не обновлюваному до «Google Play». Для підтримки в актуальному режимі традиційного постачальника софта необхідно виконати наступні дії: запустити додаток, перейти на головний екран, взяти паузу на 5-10 хвилин, протягом яких «Маркет» автоматично оновить свою роботу. Після перезапуску даний сервіс буде готовий до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PGcEhskJdmM
Зверніть увагу
Користувачеві телефону або планшетного ПК слід перевірити, чи підтримує «Google Play Маркет» - оновлене додаток «Андроїд Маркета» - дану продукцію. Для цього потрібно ознайомитися зі списком пристроїв, яким доступна нова версія порталу, на web-сторінці http://support.google.com/googleplay/bin/answer.py?hl=ru&answer=1727131