Як не випробовувати стрес.

Щільний робочий графік, домашні турботи, поточні проблеми, неодмінна бажання все встигнути - стрес для організму. Непомітно потрапляючи в його пастку, доводиться довго і насилу з неї вибиратися. Час від часу людям просто необхідні емоційні струси: важкі життєві ситуації загартовують, роблять людину сильнішою, підтримують в тонусі. Головне - не потрапляти в капкан стрес а постійно.
Інструкція
1
Чим беспокойнее життя, тим успішніше людина протистоїть труднощам, але в такому режимі довго існувати неможливо. Важливо навчитися розслаблятися, розподіляти свої сили. Не прагніть переробити всі справи відразу і якомога швидше, складіть список і дійте по порядку.
2
Прокидайтеся вранці з радістю. Не схоплюватися з ліжка відразу, дозвольте собі п'ять хвилин полежати, думаючи про щось приємне: про чашці запашної кави, красивому платті і новому шарфику, які сьогодні надягнете. Встановіть собі зручний розклад прийому їжі, сну, розваг і прогулянок. Намагайтеся вставати і лягати приблизно в один і той же час, довго не засиджуватися перед телевізором або на роботі. Перед сном плануйте час, щоб прийняти гарячу ванну з ароматичними маслами, розслабитися після трудового дня. Відмінно розслаблює і масаж тіла, сприяючи виробленню гормонів, що викликають гарний настрій.
3
Час від часу дозволяйте собі з'їсти що-небудь солоденьке, щоб підвищити в організмі рівень гормонів задоволення - ендорфінів. Наприклад, раз на день на десерт можете побалувати себе шматочком темного шоколаду. Вживайте в їжу більше овочів і фруктів зеленого кольору: яблук, агрусу, ківі, винограду, лайма, салату, огірків, селери та ін. Вони дарують тілу відчуття гармонії, приводять у норму тиск, заспокоюють нерви і усувають стрес и. Для зміцнення імунітету регулярно приймайте мультивітамінні препарати з вітаміном С і цинком.
4
У важкій ситуації, відчуваючи наближається хвилювання, починайте глибоко і повільно дихати. Це допоможе знизити серцебиття і поступово заспокоїтися. У важкі життєві періоди намагайтеся не відгороджуватися від зовнішнього світу, залишаючись на самоті. Шукайте підтримку у рідних і друзів. Заведіть звичку записувати всі свої переживання в щоденник: це допоможе не зациклюватися на одній проблемі, навчить відволікатися від сумних думок.