Як обмежити швидкість в мережі.

Для рівномірного розподілу ресурсів каналу між усіма комп'ютерами при роботі через локальну мережу необхідно обмежити швидкість інтернету. Це дозволить уникнути перенапруги каналу і забезпечити комфортний серфінг всім комп'ютерам мережі. Для обмеження швидкості можна скористатися спеціалізованими утилітами.
Вам знадобиться
  • - Утиліта Tmeter.
Інструкція
1
Однією з найбільш популярних програм для роботи з трафіком є Tmeter. Крім звичайних інструментів обмеження швидкості і установки лімітів по трафіку, програма може збирати безліч статистичних даних, вести облік переданих пакетів і управляти групами IP-адрес.
2
Перейдіть на офіційний сайт утиліти Tmeter і скачайте її за допомогою кнопки «Завантажити» у центральній частині сторінки. Утиліта абсолютно безкоштовна, якщо ви створюєте не більше 3 фільтрів інтернет-каналу.
3
Запустіть завантажений файл і зробіть установку, слідуючи інструкціям інсталятора. Після закінчення процедури запустіть програму, клікнувши на ярлику в меню «Пуск» або на що з'явилася іконці робочого столу.
4
Перед Ввведение швидкісних обмежень, необхідно визначити «Майстер-фільтр», який задаватиме зміна швидкості для решти фільтрів. Клікніть в лівій частині вікна по розділу «Конфігурація» - «Набір фільтрів». Для редагування параметрів натисніть на клавіші «Змінити». Для створення нового набору налаштувань клікніть «Додати».
5
У вікні опцій поставте галочку «Майстер-фільтр». Виділіть пункт «Включити обмеження швидкості», вкажіть числове значення, до якого ви хочете внести обмеження.
6
В будь-якому з фільтрів ви також можете вказати кілька умов, при яких швидкість обмежуватиметься. Для цього відкрийте параметри, перейдіть у вкладку «Обмеження швидкості і трафіку» і вкажіть зручні вам настройки. Ви можете виставити параметри, при яких швидкість на фільтрі повинна буде змінюватися.
Корисна порада
Існує безліч альтернативних програм, що дозволяють управляти швидкістю в локальній мережі. Серед великого переліку подібних утиліт можна вибрати як і невелику утиліту для ведення моніторингу, так і складні програмні пакети, здатні виконувати складні операції і більш тонко налаштовувати інтернет-канал.