Як обклеїти Авто плівки. Як правильно обклеїти авто плівкою.

Один з найшвидших і найменш витратних способів змінити зовнішній вигляд машини - це обклеювання зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобільної плівкою. Також цей спосіб дозволяє захистити обклеєні поверхні від корозії і дрібних механічних пошкоджень. Скла авто можна затонувати спеціальної тонировочной плівкою.
Вам знадобиться
  • - Авто плівки;
  • - мийка;
  • - спирт ізопропіловий;
  • - миючі засоби та вода;
  • - м'які і жорсткі ракелі;
  • - макетний ніж або скальпель;
  • - рулетка або сантиметр;
  • - промисловий фен;
  • - м'яка тканина;
  • - помічник
Інструкція
1
Для підготовки кузова до обклеювання стекол ретельної вимийте його. Зніміть і приберіть подалі фари, ліхтарі, ручки дверей, замки, антени і всі пластикові елементи, які можуть бути випадково пошкоджені. Чисті поверхні протріть ізопропиловим спиртом, щоб видалити залишки мастила і знежирити підготовлювані ділянки. Після цього розведіть миючий засіб у воді, нанесіть приготований розчин на кузов у великій кількості і дайте йому повністю висохнути. Повторно очистіть кузовні поверхні спиртом, ретельно проходячи грані і поглиблення.
2
При бажанні добитися високої якості обклеювання, виберіть сухий спосіб нанесення плівки. Підготуйте чисте, сухе і тепле приміщення для проведення робіт. Заздалегідь придбану плівку деякий час витримайте в приміщенні, щоб її температура була приблизно 20 градусів. Переконайтеся, що весь потрібний інструмент під рукою.
3
Розкроїте плівку, разметив і розрізавши її на шматки потрібного розміру і форм. Матеріал відміряйте з запасом. Розрізавши плівку, прикиньте на автомобілі, чи все зроблено правильно. Потім окремо кожен шматок плівки укладайте на стіл лицьовою поверхнею вниз і відокремлюйте підкладку під кутом 30 градусів. Не беріться за новий лист плівки, не закінчивши наклеювати попередній.
4
Для наклеювання аркуша плівки на поверхню злегка розтягніть його і прикладіть до кузова автомобіля. В першу чергу зафіксуйте матеріал у верхніх кутах, натискаючи пальцем на нього. Потім Ракель розкочуйте плівку у напрямку зверху вниз і від центру до країв. При цьому домагайтеся, щоб повітряні бульбашки виганяли через край аркуші плівки. Занадто великі бульбашки видаляйте, злегка відокремлюючи матеріал від кузовної панелі і знову приклеюючи його. Ні в якому разі не проколюйте і не надрізати повітряні бульбашки.
5
Після наклеювання плівку обов'язково прогрійте феном, щоб додатково активізувати клейовий шар і продовжити термін служби плівки. Для цього фен тримайте на відстані 20 см від матеріалу і рівномірно переміщайте струмінь гарячого повітря по всій ділянці. Особливо добре прогрівайте важкодоступні місця - краю кузовних панелей, кути, виштамповки. Нормальне нагрівання має робити плівку м'якою і пластичною, але не перегрівати її.
6
Якщо задуманий дизайн припускає нанесення друку на плівку, заздалегідь продумайте її, враховуючи можливі розтягування матеріалу і можливі зміни пропорцій завдається зображення. У місцях стиків різних кузовних деталей запас плівки по краях підвертається всередину зазору. Величина запасу для підкоміра повинна бути не більше 5 мм.
7
Навколо кузовних заклепок плівку не вирізане. Просто нагрійте її і акуратно приклейте до поверхні заклепки, щоб матеріал ідеально закрив її поверхню. Написи, вирізані на плоттері, наклеюйте тільки після повного нанесення основного шару. Уникайте наносити плівку на пластикові деталі кузова, особливо з маркуванням пластмаси типу АБС або ПП. Плівка не буде довго триматися на таких видах пластмас.
8
Для видалення наклеєною плівки заздалегідь помістіть автомобіль в тепле приміщення на 2-3 години. Нагріваючи плівку промисловим феном до 60-80 градусів, повільно видаляйте її під кутом 30 градусів, починаючи від країв. Ретельно стежте, щоб видаляється плівка була добре прогріта. В іншому випадку ви ризикуєте пошкодити лакофарбове покриття.
Зверніть увагу
Не наносіть плівку на пошкоджені та іржаві поверхності.Прі нанесенні плівки на глибокі проштамповування її потрібно розтягнути сильніше звичайного. При цьому намагайтеся не порвати її. Дуже глибокі штамповані кузовні елементи можуть представляти серйозну проблему для Обклеювач.
Корисна порада
Правильний догляд за поверхнями, обклеєними плівкою, передбачає мийку без застосування чистячих засобів на основі розчинників.