Домашній сік: Як його зробити. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Натуральні соки плодів і ягід повинні займати в повсякденному раціоні людини чільне місце. Це важливе джерело вітамінів. Саме тому дуже важливо готувати сік правильно.
Інструкція
1
Перш за все необхідно вибрати фрукти або овочі, придатні для соку. Вони повинні бути свіжими, без гнилі і бажано без червоточин. Під час транспортування і на складі плоди як правило обробляються спеціальними хімікатами, що запобігають гниття або захищають від комах. Тому варто приділити увагу санітарній обробці.
2
Все плоди з твердою шкіркою бажано облити гарячою кип'яченою водою, а ягоди і плоди з тонкою і ніжною шкірочкою досить обполоснути кип'яченою водою кімнатної температури. Потрібно дати обсохнути плодам. Шкірочку імпортних яблук, які привозять з іншого кінця світу, бажано все ж зняти, оскільки плоди часто покривають парафіном, який важко змити водою.
3
Необхідно обполоснути окропом всі предмети, за допомогою яких буде робити сік: миску, ложку, тертку. Найпростіший і дешевий спосіб зробити сік - натерти фрукти або овочі на тертку, а отриману масу віджати. Але можна використовувати і соковижималки, які дозволяють за лічені хвилини приготувати декілька літрів комбінованих соків. Наприклад, з буряка, моркви, яблук і селери.
Зверніть увагу
Деякі соки протипоказані людям з гострими або хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Варто дізнатися особливості свого організму (наприклад, кислотність шлунка або наявність каменів у печінці) перш, ніж захоплюватися сокотерапією.
Корисна порада
Сік потрібно готувати перед вживанням, щоб збереглися всі корисні речовини. До речі, багато з них швидко руйнуються на світлі, тому варто прибирати глечик з соком в шафку або накривати його кришкою.