Як відкрити заклинили двері. заклинило китайську двері відкрити.

Незалежно від того, які двері у вас встановлені - дерев'яні або металеві, дорогі або дешеві, - ви можете опинитися в ситуації, коли їх заклинить. Якщо вам вдасться зрозуміти причину цієї проблеми, відкрити заклинили двері буде набагато легше.
Вам знадобиться
  • - тепловентилятор;
  • - ніж;
  • - щітка;
  • - машинне масло;
  • - шприц або маслянка;
  • - металевий або дерев'яний клин;
  • - молоток.
Інструкція
1
Подивіться, чи є в двері дерев'яні елементи. В умовах високої вологості дерево дуже добре вбирає вологу навіть з повітря, тому причина заклинювання може бути саме в розбуханні дерев'яних поверхонь. Якщо справа саме в цьому, спробуйте прискорити процес висихання деревини - прогрівайте її теплим повітрям з фена або обігрівачем типу «Вітерець».
2
Зверніть увагу, що декоративні скляні елементи можуть полопатися при сильному нагріванні. Крім того, стежте за тим, щоб поруч не було легкозаймистих предметів. Якщо вам вдалося висушити і відкрити двері - намагайтеся надалі зменшити навантаження на неї, рідше закривати і відкривати або, по можливості, трохи підтесати проблемні місця.
3
Можливо, двері заклинило через фарби або дрібного сміття, що потрапили між коробкою і дверним полотном, в такому випадку постарайтеся очистити поверхню. Ножем або жорсткою щіткою пройдіться по дверний щілини, звертаючи особливу увагу на штирі, болти, засувки.
4
Якщо заклинило дверний замок, спробуйте спочатку змастити його машинним маслом, WD-40 або гасом зсередини. Залийте рідину в шприц або маслянку з довгим носиком, накапати всередину замку і спробуйте провернути ключ.
5
В крайньому випадку постарайтеся розібрати замок. Розкрутіть всі можливі гвинти, витягніть всі деталі. Спробуйте витягнути замок. Як правило, перебуваючи зсередини, це зробити набагато простіше, ніж зовні.
6
Причиною заклинювання дверей може бути її перекіс - через усадки будинку, пошкодження петель або інших причин. У цьому випадку спробуйте знайти дерев'яний або металевий клин (можна використовувати міцну плоску викрутку, стамеску або інший інструмент) і вбити його в тому місці, де двері зачіпає за коробку. Якщо двері важка, клин повинен бути досить міцним.
7
Як тільки вдалося хоч трохи засунути клин у щілину, спробуйте поставити двері на місце, діючи клином, як важелем. Одночасно тягніть за ручку, щоб двері відчинилися.