Як оригінально себе представити.

Ви цікава людина з багатим внутрішнім світом і хочете, щоб ваші нові колеги сприймали вас саме так? Тоді вам необхідно вміти оригінально представити себе, щоб люди визнали вас таким.
Інструкція
1
влаштовуватися на нову роботу? Ваші колеги напевно захочуть знати, звідки ви родом, як вчилися в школі, який закінчували університет. Підготуйте невелику презентацію. У ній можуть бути фотографії вашого рідного міста, школи, університету, кілька фото, які ілюструють ваше хобі.
2
Перед тим як йти в нову компанію, де ви хочете справити приємне враження, подбайте про вашому зовнішньому вигляді. Ви повинні виглядати охайно і стильно, але при цьому ні в якому разі не зухвало. Скористайтеся незвичайними аксесуарами: надіньте яскравий шийну хустку, прикраси, привезені вами з подорожі, забавну капелюх. Гарна зачіска і вдало підібраний макіяж завершать ваш вигляд.
3
Коли вас попросять представитися, назвіть своє ім'я. Не варто складати історії про ваш дворянське походження або про те, як рідна мати залишила вас в камері схову на вокзалі, де через добу вас знайшли і усиновили добрі люди. Цілком імовірно, після таких історій вас порахують просто дивним. Краще розкажіть будь-які цікаві факти про себе. Можливо, ви захоплюєтеся туризмом і навіть підіймалися на Еверест? Ваші нові колеги будуть в захваті від того, що вони тепер знають особисто підкорювача вершин. Підробляєте хенд-мейдом? Візьміть з собою ваш твір. Може бути, у вас вдома живе ігуана, ви кілька років прожили в Японії або зняли короткометражний фільм, який виграв студентський конкурс? Цікаві розповіді про себе допоможуть вам здобути славу оригінальним людиною.
4
Якщо ви на роботі берете участь в конкурсі, і вам необхідно цікаво представити себе, розкажіть свою біографію у віршах. Якщо в вас немає поетичної жилки, скористайтеся сайтом «помічник поета». Програма допоможе вам підібрати риму і створити вдалий твір.
Самопрезентація в віршах - часто складна річ, як і вірші самі по собі. Лірика дається не кожному. Звичайно, вірші бувають різні, для розуміння деяких зусиль потрібно навіть менше, ніж для того щоб зрозуміти просту рекламу. Але ви збираєтеся представити себе, свій образ думок, тому до вибору віршів ви повинні підходити більш ніж ретельно.
Інструкція
1
Напишіть прозою те, що ви хочете висловити в віршах . Враховуйте специфіку того заходу, для якого ви готуєте самопрезентацію. Складіть список ідей, які потрібно буде потім наділити в віршовану форму, а потім погляньте на них гарненько: може бути, навіть не варто возитися з віршами? Чи не краще буде просто скласти прозовий текст? Адже вірші - це складно, у людини має бути особливе чуття, щоб розуміти гарну поезію, а погану поезію, погодьтеся, для представлення себе краще навіть і не використовувати.
2
У вас перед очима список ідей. Тепер потрібно визначитися, самі ви будете складати вірші або візьмете чужі, складені вже до вас. Якщо вам хочеться продемонструвати всі свої таланти, пишіть самі, але врахуйте, що вірші повинні бути хорошими. Тому протестуйте їх: дайте почитати друзям або знайомим, краще таким, які розбираються в поезії та літератури в цілому. Попросіть їх бути об'єктивними. Вони дадуть вам зрозуміти, чи варто вам продовжувати складати, або краще вдатися до випробуваних геніям.
3
Якщо ви відмовилися від власного письменництва і вирішили зробити добірку віршів, не думайте, що проблеми на цьому закінчилися. Добірку зробити буде, може бути, навіть важче, ніж скласти самому, оскільки у власних віршах душа виливається найбільш повно і відповідно з дійсністю, а знайти вірші, які потрібним чином ілюстрували б вашу натуру, буде не так -то просто. Вам доведеться перерити гори книг і перечитати сотні віршів, щоб знайти ті кілька (або всього один), який найкраще представить вас.
4
Тепер встає проблема: одна чи багато? З одного боку, можна зробити щось на кшталт "колажу" з віршів, уривки в якому будуть розташовані у відповідності з вашим задумом, і тоді вам вдасться показати себе з різних сторін. У той же час можна підібрати один вірш, навіть маленький, який буде найбільш стисло, повно передавати особливості вашої натури. Тут все залежить від вашого особистого смаку і того часу, який вам виділено на самопрезентацію.
5
Не важливо, чи шукаєте ви вірші або пишете самі, - будьте обережні з гумором. Це дуже небезпечна річ, тут або пан або пропав: ви можете вразити всіх своєю дотепністю, розсмішити публіку і залишити сприятливе враження, а можете і навпаки, засипати глядача дурними, плоскими жартами, які ніхто не зрозуміє і завоювати хіба що тільки репутацію невдахи.