Як відключити верстви.

При роботі з графічними файлами в редакторі Photoshop може з'явитися необхідність відключення частини шарів, складових зображення. Це робиться за допомогою відповідної опції меню Layers або через палітру шарів.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з декількома шарами.
Інструкція
1
Відключити верстви в багатошаровому файлі можна за допомогою опції Hide Layers меню Layer. Ця опція може діяти на кілька об'єктів. Щоб вказати верстви , які треба відключити, відкрийте за допомогою опції Layers меню Window палітру шарів і клацніть по вибраних об'єктів при клавіші Ctrl. Для виділення декількох шарів, розташованих в палітрі один за іншим, можете вказати перший з них, натиснути на клавішу Shift і клацнути по останньому шару.
2
Інший спосіб відключення шарів складається в натисканні на піктограму у вигляді ока, яку можна помітити зліва від іконки шару. При використанні цього методу не обов'язково виділяти верстви . Якщо в документі, з яким ви працюєте, виділена серія шарів, відключення одного з них клацанням по піктограмі не зачепить інші виділені зображення.
3
Опцією з меню Layer і натисненням на іконку в палітрі можна відключити шар із зображенням, коригуючий шар з фільтром, смарт-об'єкт, згруповані верстви і зображення, на основі якого створена Відсічна маска. В результаті шар із зображенням або смарт-об'єкт перестануть бути видимими у вікні документа, а ефект від фільтру пропаде.
4
При відключенні шару, до якого застосована опція створення відсічній маски, з вікна документа зникне цей шар. Якщо ж ви приховаєте об'єкт, що лежить нижче цього шару, пропаде сам об'єкт і знаходиться вище нього шар.
5
Для повного відключення згрупованих шарів достатньо клікнути по піктограмі видимості, що знаходиться зліва від групи. Втім, Photoshop допускає вибіркове відключення верств всередині групи. Щоб скористатися такою можливістю, розгорніть групу, клікнувши по значку у вигляді стрілки, і відключіть потрібні верстви . При спробі зробити видимим один з шарів відключеною групи включаться всі складові її зображення.
6
Фон в файлі, що складається з одного шару, неможливо відключити, чи не перетворюючи це зображення. Перетворивши фонову картинку в шар опцією Layer from Background групи New меню Layer, ви отримаєте можливість робити з цим зображенням все, що вважаєте за потрібне. Після створення копії фонового шару за допомогою поєднання Ctrl + J фон теж стане доступним для відключення.