Як обдерти покришку. обдерти калесо.

Практично перед усіма, хто звик пересуватися на колесах - автомобілістами, велосипедистами - рано чи пізно виникає необхідність зняття покришки з обода колеса. Виявляється, зробити це не так вже й складно, цілком можна обійтися своїми силами, в деяких випадках навіть без застосування інструментів.
Вам знадобиться
  • - монтировка
Інструкція
1
Необхідність зняття покришки виникає в разі її сильного зносу або пошкодження камери. Зніміть колесо, піднявши автомобіль за допомогою домкрата. Повністю стравити повітря з камери. Мелом зробіть позначки на диску і покришці. Якщо після ремонту ви будете встановлювати її на колишнє місце, це дозволить уникнути розбалансування.
2
Вставте монтировку під покришку . Вивільните невелику її частину. Натягніть на борт диска. Монтировку не прибирайте. Продвигайте її вздовж диска доти, поки край покришки не буде повністю виведений на борт. Вийміть вентиль з отвору і дістаньте камеру з колеса. Виконайте те ж саме з другим краєм покришки. Ви успішно впоралися з поставленим завданням.
3
Зняти покришку з обода велосипедного колеса можна навіть без допомоги монтування або монтажної лопатки. Насамперед викрутити клапан ніпеля, спустіть з колеса повітря. Це набагато полегшить ваше завдання. Великими пальцями прожміте покришку по всьому її краю навколо обода. Зробіть те ж саме з іншого боку колеса. Відокремте покришку від обода і посуньте до його середини. Тепер обидва корду проходять по центру обвідного каналу.
4
Візьміть колесо двома руками і, пересуваючись одночасно з обох його сторін, пальцями сдвигайте покришку в сторону ниппеля. Її край підніметься над ободом. Захопіть рукою протектор і сильно потягніть вгору. Заведіть великі пальці рук під корт покришки і потягніть на себе. Вона легко перекинеться через борт обода. Стягуючи корд, пройдіться пальцями навколо всього обода. Дістаньте камеру. Сдерніте корд з другої сторони обода. Ви зняли покришку без допомоги інструментів і тому не подряпали обід, не зашкодили камеру і не позбулися від зайвого старанності монтажки. До того ж, такий метод з успіхом може бути застосований в похідних умовах.