Як не можна називати папку.

Папки в операційній системі Windows за своєю суттю теж є файлами, до властивостей яких додані деякі додаткові атрибути. На назви цих об'єктів файлової системи поширюються і обмеження, що накладаються їй на використання деяких символів і зарезервованих слів.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
не кладіть у назви папок знаки нерівності (<і>), двокрапка (:), вертикальну риску (|), подвійні лапки ("), зірочку (*), прямий і зворотний косі риски (/і \) і знак питання (?). Якщо ви спробуєте це зробити, система ввічливо пояснить, що так робити не слід, і нова назва не буде застосовано.
2
Точка на початку назви папки теж може викликати повідомлення про помилку, але не у всіх випадках. Якщо вона дійсно необхідна, розміщуйте після точки пробіл, тире або ще одну точку, не використовуйте на цій позиції лише цифр і букв.
3
Уникайте в назвах каталогів імен, зарезервованих для позначення різних пристроїв - con, prn, aux, nul, com1, com2, com3, com4, com5, com6, com7, com8, com9, lpt1, lpt2, lpt3, lpt4 , lpt5, lpt6, lpt7, lpt8, lpt9. Це ж відноситься і до позначення нульової величини - nul. Це обмеження - рудиментарний залишок дискової операційної системи DOS, виправленням якого виробники Windows поки не потурбувалися.
4
Не починайте назви папок з прогалин і не залишайте їх в кінці імені. Пропуски на початку і кінці не викличуть повідомлення про помилку, але лише тому, що Windows автоматично прибере їх - цю особливість слід мати це на увазі.
5
Обмежуйте кількість знаків у назві папки. Пряма заборона в документації Windows стосується імен папок, що містять більше 260 символів, але є й непряме обмеження. В операціях копіювання, перейменування, переміщення різні системні та прикладні програми використовують повний шлях до папки чи файлу. В нього включено перерахування всіх каталогів, які потрібно пройти від кореневої директорії, щоб дістатися до потрібного файлу. На повний шлях накладено таке ж обмеження - він не повинен містити більше 260 знаків, інакше замість виконання операції система видасть повідомлення про помилку. Тому дуже бажано використовувати імена папок набагато коротше цього значення.
Зверніть увагу
Описані обмеження ставляться як до імен папок, так і до назв файлів.
А ви коли-небудь пробували створити в операційній системі Windows файл або папку з назвою con? Подібний файл створити не вийде, система не прийме це ім'я. Чому так станеться?
Сьогодні корпорація Microsoft Windows є одним з найяскравіших прикладів успішного бізнесу. З продукцією компанії знайомий кожен, дохід вона приносить величезний. Більше того - на відміну від багатьох корпорацій, що займаються програмами або технікою, до Microsoft Windows обивателі проявляють вельми помітний інтерес. Тому й ім'я власника, і подробиці його біографії відомі багатьом. Білл Гейтс вважається генієм своєї справи і одним з найбагатших людей у світі. Не дивно, що ставлення до його успіху неоднозначное.Відімо, завдяки таким заздрісникам і народилася одна цікава байка. Як відомо, програмування вимагає неслабих розумових здібностей, особливо пізнань в математиці й інформатиці. А якщо додати до цього вміння вести бізнес, то посперечатися з тим, що Білл Гейтс дуже розумний і був таким від народження, не можна. Ось на цьому-то властивості і створена теорія.Говорят, що Білл Гейтс сам розпорядився, щоб система не дозволяла папок і файл ам носити ім'я con. Адже це була ... його кличка в школі. Con з англійської означає "заучувати", "вчити напам'ять", а в простому значенні - "ботанік". Ось так, кажуть вмілі вигадники, і дражнили Білла в школе.Разумеется, і така версія має право на існування. Але в те, що такий заможна людина, як Білл Гейтс, досі не позбувся шкільних комплексів (якщо такі взагалі були), віриться насилу. Коментарів ж власника Microsoft Windows на цей рахунок ніде не згадується. Мабуть, ніхто так і не зважився запитати мільярдера про його шкільному прозвіще.Куда більш реалістична інша версія. Ще в 1981 році була запущена система MS-DOS. Після восьми версій, її випуски припинилися. Для цієї програми використовувалися позначення пристроїв з декількох букв, і con було серед них. Щоб не збити налаштування системи, створювати файл и під іменами PRN, AUX, CLOCK $, NUL, COM0, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, LPT0, LPT1 , LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, LPT9 було запрещено.MS-DOS давно в минулому, але цю особливість зберігають і свіжі випуски програм Microsoft Windows.