Як позбутися від жиру в ногах. жирові відкладення на стегнах.

Рідкісна жінка задоволена своєю фігурою, вважає її ідеальною і не хотіла б скорегувати ту чи іншу її частину. Жіночі гормони естрогени ведуть до того, що жир у представниць прекрасної половини відкладається переважно в нижній частині тіла, а саме на животі та стегнах. Жирові відкладення на ногах вважаються одними з найбільш наполегливих, позбутися їх нелегко. Але можливо.
Інструкція
1
Найлегшим способом позбавлення від жиру в ногах вважається ліпосакція. На перший погляд процедура представляється такою легкою і привабливою. Що може бути прекрасніше можливості заснути, а через пару годин прокинутися, будучи стрункою, як дюймовочка. Але не все так-то просто.
2
Ліпосакція - це справжнісіньке оперативне втручання в організм, відновлення після якого потребує чимало часу, сполученого з болями і необхідністю дотримуватися обмеження як в їжі, так і в спорті. Не потрібно забувати про ускладнення, що можуть виникнути навіть після найбільш невинною операції і впливу наркозу на організм. До того ж далеко не всі можуть дозволити собі ліпосакцію з фінансових обставин. Тим більше, що операція нітрохи не звільняє пацієнтку від подальшої дієти. Дистанційні жирові клітини при недотриманні режиму харчування відновлюються дуже швидко.
3
Деякі тренери пропонують цілі комплекси вправ, зганяють жир з ніг, але і тут не варто вірити всьому беззастережно. Махи ногами і присідання сприятимуть наростанню м'язової маси, але м'язи ці будуть покриті всі тим же шаром жиру. Без загального схуднення організму жир з ваших ніг нікуди не дінеться.
4
Не потрібно сідати на екстремальну дієту, користі від неї буде небагато, піддавати організм зайвому стресу і зовсім ні до чого. Нормалізуйте своє харчування, ввівши в раціон овочі, фрукти, нежирне м'ясо, морепродукти та рибу. Солодощі та інші ласощі теж дозволяються, але в обмежених кількостях. Замість плитки молочного шоколаду візьміть пару часточок шоколаду гіркого. Він і смачніше і корисніше.
5
Попутно захопіться яким-небудь видом спорту. Біг, аеробіка, плавання - не має значення, чим і з якою інтенсивністю ви будете займатися, головне робити це регулярно протягом декількох тижнів. Поступово ви почнете худнути.
6
Ось тут-то і настає час зробити прицільний удар по жировим відкладенням на стегнах. Дуже непогано зарекомендував себе в цьому сенсі бодіфлекс. Спеціалізована методика дихання насичує кров киснем, а вправи на розтяжку, виконувані при цьому, сприяють надходженню кисню в розтягуваних м'язи, жир навколо яких починає плавитися. Уже після місяця вправ можна досягти зменшення обсягу стегон до 5 см і більше.
7
Дуже важливо при цьому займатися щодня по 15-30 хвилин в день, адже без праці не тільки риби з ставка не наловиш, а й взагалі навряд чи чогось досягнеш. Можливо, що на досягнення бажаних форму у вас підуть тижні, а то й місяці. Однак результат вартий того, ви не просто схуднете, але і зможете прибрати жир саме з тих частин тіла, де він заважає вам найбільше.
Корисна порада
L-карнітин, що міститься в м'ясі, яйцях та молочних продуктах, сприяє спалюванню жирів, не нехтуйте цими продуктами при схудненні.