Як відключити Пуск.

Деякі користувачі старанно намагаються знайти інформацію про відключення кнопки « Пуск » в операційних системах Windows. Насправді виконати це практично неможливо, т.к. розробники припускали початок роботи з натискання цієї кнопки.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Максимум, що можна зробити - це сховати саму панель задач, на якій розташована кнопка, або видалити деякі елементи з поточного меню. Для цього вам необхідно відкрити аплет «Налаштування меню« Пуск ». Натисніть правою кнопкою миші на меню і виберіть пункт «Властивості».
2
У вікні, перейдіть до вкладки «Панель завдань» і в блоці «Оформлення панелі завдань" поставте відмітку на пункті «Автоматично приховувати панель завдань». Потім послідовно натисніть кнопки «Застосувати» і ОК. Поточне вікно автоматично закриється, а разом з ним і рядок меню. Для її виклику досить перевести фокус курсора вниз екрана.
3
Якщо цього недостатньо, рекомендується змінити настройки відображення елементів в меню. Для цього потрібно знову перейти до властивостей меню і на вкладці «Меню« Пуск »вибрати стиль (« Класичний »або« Стандартний »), а потім натиснути кнопку« Налаштувати ».
4
Стандартне меню « Пуск ». Перша вкладка «Загальні» служить для настройки основних параметрів, які використовуються найчастіше: розмір значків і кількість відображуваних програм.
5
Для очищення блоку останніх запущених додатків необхідно натиснути на кнопку «Очистити» і змінити значення лічильника до нуля, скориставшись нижньої кнопкою із зображенням трикутника. Щоб приховати програми, за допомогою яких здійснюється доступ до мережі інтернет і перевірка пошти, необхідно зняти позначки з відповідних пунктів.
6
Перейдіть на вкладку «Додатково». Тут ви можете зробити неактивними абсолютно всі пункти. Але майте на увазі, що для одних рядків достатньо простого кліка по чекбокси (квадрат з галочкою), для інших потрібен вибір варіанта «Не відображати цей елемент». Натисніть послідовно кнопки ОК, «Застосувати» і ОК, щоб закрити відкриті вікна.
7
Класичне меню « Пуск ». Для цього стилю меню все значно простіше. Щоб видалити деякі блоки, необхідно після натискання кнопки «Налаштувати», вибрати пункт «Видалити», відзначити потрібні елементи і клацнути по кнопці «Видалити». У діалоговому вікні дайте відповідь позитивно, вибравши кнопку «Так». Закрийте вікна настройки, двічі натиснувши кнопки ОК.