Як оплатити Маркет Андроїд. Як оплатити play market Білан.

Для покупки додатків та ігор в Android Market використовується система Google Checkout, яка забезпечує максимальну швидкість при проведенні платежу і високий рівень захисту. Оплату можна здійснити тільки за допомогою банківської карти Visa або MasterCard. Кожна програма купується всього в один крок, досить вказати власні банківські реквізити.
Вам знадобиться
  • - Пристрій з Android;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
На пристрої Android перейдіть в Маркет (в нових версіях операційної системи він може називатися Play Маркет). Виконайте вхід в обліковий запис Google, якщо він не був зроблений автоматично.
2
За допомогою пошуку або списку категорій виберіть програму, яку ви бажаєте придбати і перейдіть на його сторінку.
3
Натисніть кнопку «Купити». На екрані з'явиться пропозиція вибрати спосіб оплати. В полі «Сплатити за допомогою» виберіть спосіб «Додати кредитну картку» і клікніть ОК.
4
На екрані, введіть дані банківської картки, а саме її номер, термін дії, код CVC і вказане на ній ім'я. Також вам буде запропоновано ввести країну і координати місця розташування, а саме поштову адресу та номер телефону. Після внесення всіх даних тисніть на клавіші «Зберегти».
5
Якщо вся інформація була введена правильно, на екрані буде вказана сума, готова до списання. Прийміть умови використання Андроїд Маркета, поставивши галочку у відповідному пункті, а потім клацніть «Купити».
6
Якщо операція списання коштів була здійснена успішно, на сторінці додатка з'явиться напис «Придбано». Якщо утиліта не почала встановлюватися автоматично, клікніть по даній кнопці і дочекайтеся закінчення процедури інсталяції.
7
Після покупки зазначена сума буде списана з вашого банківського аккаунта і ви отримаєте постійний доступ до скачування і установці програми. Якщо програма буде видалена, ви завжди зможете здійснити повторну установку, не проводячи повторної оплати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HPG2XRUJAQ0
Зверніть увагу
Якщо додаток вам не сподобалося або воно працює некоректно, ви можете повернути гроші протягом 15 хвилин, натиснувши в меню програми Андроїд Маркета кнопку «Повернення».
Корисна порада
Якщо ви хочете придбати додаток за допомогою комп'ютерного веб-інтерфейсу, перейдіть за допомогою браузера на офіційну сторінку Android Market, виконайте вхід в обліковий запис Google, виберіть вподобане додаток і вкажіть банківські реквізити. Після покупки ви зможете встановити програму на пристрій.