Як одягнутися на прогулянку.

Непринципово, тепло на вулиці або холодно, дощ або сонце, прогулянки на свіжому повітрі можуть доставляти задоволення протягом усього року. Перед виходом, однак, обов'язково необхідно підготуватися до активного відпочинку або зустрічі з природними сюрпризами. Для цього підберіть відповідний гардероб.
Інструкція
1
Якщо одяг не відповідає погоді, будь-яка прогулянка перетворюється на катування. Щоб незалежно від капризів природи почувати себе комфортно, в першу чергу подбайте про ногах. Шкарпетки повинні бути виготовлені з повітропроникного матеріалу. Щоб зберегти ступні сухими, бавовняні вироби вибирати не варто. З цим завданням чудово впораються шкарпетки з додаванням вовни, а ще вони значно знижують ризик виникнення мозолів. При ходьбі занадто тонкі шкарпетки не забезпечують достатню амортизацію ударів, тому їх надягати також не рекомендується. Зупинитися краще на товстих шкарпетках, але взуття при цьому не повинна стискувати.
2
Ноги - це опора мандрівного, тому вибором взуття не можна нехтувати. Добре підібрана прогулянкова взуття фіксує щиколотки, оберігає від розтягування зв'язки, пом'якшує при ходьбі удари. Для прогулянки підійде повітрепроникна, легке взуття, що має товсту гнучку підошву, надійно підтримуюча звід стопи. Одна пара прогулянкової взуття розрахована на проходження приблизно 900 км.
3
Кількість верхнього одягу в різні періоди року потрібна різна. Дуже важлива комфортна температура тіла, тому не бійтеся укутуватися. Пам'ятайте, що одяг можна зняти завжди, а надіти - тільки вдома. Щоб у будь-яких умовах забезпечити собі комфорт, основний шар одягу повинен бути повітропроникним і легким. Одяг має бути з тканини, яка добре вбирає піт. Бавовна намагайтеся не використовувати, він утримує вологу, тому взимку будете мерзнути, а влітку мучитися від спеки. Ідеально підійде термобілизна. Захист від метеорологічних умов забезпечує верхній одяг. Використовуйте вироби з повітропроникних непромокальних тканин.
4
Приділяючи увагу одязі і ногам, не можна забувати про інші частини тіла. Влітку від сонця зможе захистити повітрепроникна крислатий капелюх або панама. Взимку не ігноруйте головний убір і рукавички. Також не забувайте захищати очі і шкіру від сонячних променів.