Як накреслити промінь.

Луч - це пряма лінія, проведена з точки і не має кінця. Існують і інші визначення променя: наприклад, «... це пряма, обмежена крапкою з одного боку». Як правильно накреслити промінь і які приналежності для креслення вам знадобляться?
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, олівець і лінійка.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і відзначте в довільному місці крапку. Потім прикладіть лінійку і проведіть лінію, починаючи з вказаною точки і до безкінечності. Ця намальована лінія і називається променем. Тепер відзначте на промені ще одну точку, наприклад, буквою C. Лінія від початкової і до точки C буде називатися відрізком. Якщо ви просто накресліть лінію і не відзначите хоча б одну точку, то ця пряма нічого очікувати бути променем.
2
Намалювати промінь в будь-якому графічному редакторі або в тому ж MSOffice не складніше, ніж вручну. Для прикладу візьміть програму Microsoft Office 2010. Зайдіть в розділ «Вставка» і виберіть елемент «Постаті». У випадаючому списку виберіть фігуру «Лінія». Далі курсор прийме вигляд хрестика. Щоб накреслити рівну лінію, натисніть клавішу «Shift» і проведіть лінію потрібної довжини. Відразу після накреслення відкриється вкладка «Формат». Зараз у вас намальована просто пряма лінія і відсутня фіксована точка, а виходячи з визначення, промінь повинен бути обмежений точкою з одного боку.
3
Щоб зробити точку на початку лінії, зробіть наступне: виділіть намальовану лінію і викличте контекстне меню, натиснувши праву кнопку миші.
4
Виберіть пункт «Формат фігури». В меню зліва виберіть пункт «Тип лінії». Далі знайдіть заголовок «Параметри ліній» і виберіть «Тип начала» у вигляді кружечка. Там же ви можете налаштувати товщину ліній початку і кінця.
5
Приберіть виділення з лінії і побачите, що на початку лінії з'явилася крапка. Для створення напису натисніть кнопку «Намалювати напис" і створіть поле, де буде знаходитися напис. Після написання написи клікніть на вільне місце і вона активується.
6
Луч успішно намальований і зайняло це всього кілька хвилин. Малювання променя в інших редакторах здійснюється за таким же принципом. При клавіші «Shift» завжди будуть малюватися пропорційні фігури. Приємного користування.