Як увійти на заблокований сайт.

Як стверджує відомий психотерапевт і блогер Марк Сандомирський, соціальні мережі для більшості користувачів - це форма народної психотерапії і спосіб позбавлення від стресу. Тому в тому, що багато співробітників в робочий час знімають напругу, відвідуючи сайти Однокласники або Вконтакте, немає нічого дивного. Як і в тому, що системні адміністратори настільки ж скрупульозно закривають з робочих комп'ютерів доступ і до них, і до програм обміну миттєвими повідомленнями.
Інструкція
1
Блокування доступу в Інтернет здійснюється через заборону відвідин сайтів на певних ip, блокування використання портів для передачі інформації та обмеження доступу до деяких адресами. Найчастіше в організаціях дані фільтри встановлюють на проксі-сервері, через який і лунає Інтернет на всі підключені до мережі комп'ютери. Тому єдине, що ви можете зробити, щоб увійти на заблокований сайт з робочого комп'ютера - це перевірити доступність використання веб-Анонімайзера. Для цього проведіть пошук за запитом «анонимайзер».
2
Зі списку знайдених результатів виберіть той, який вам найбільше сподобався. Кожен анонимайзер працює таким чином: 1) користувач заходить на сайт Анонімайзера; 2) в спеціальне поле адресного рядка вводить бажаний сайт; 3) анонимайзер завантажує сторінку, обробляє, і передає користувачеві від імені свого сервера.Такім чином, увійшовши на заблокований сайт, в адресному рядку браузера ви побачите на початку адреса Анонімайзера. Це також означатиме, що ви можете клікати на різні посилання всередині сторінки, залишаючись прихованим анонімайзером.
3
Якщо у вас на роботі заблоковані програми миттєвих повідомлень, наприклад, ICQ і їй подібні програми, то вам також знадобиться анонимайзер. Зайдіть на головний сайт ICQ, скориставшись анонімайзером, і перейдіть за посиланням "Web-ICQ". Раніше це додаток називалося ICQ2go. Таким чином, ви зможете увійти в мережу і спілкуватися, не встановлюючи додаткові програми на комп'ютер. Єдине, про що вам доведеться подбати - це знайти об'єктивну причину настільки частого використання веб-Анонімайзера в роботі, коли вам покажуть черговий звіт про використаний трафік за місяць.