Як обміняти бати.

Таїланд стає все більш популярним туристичним напрямком серед росіян. І якщо після поїздки в цю країну у вас залишилася місцева валюта - бати , ви вже в Росії зможете обміняти їх на рублі.
Вам знадобиться
  • - бати;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Якщо ви ще перебуваєте в Таїланді, то обміняйте бати на долари або євро. Приїхавши в Росію, ви зможете в будь-якому банку отримати за них рублі. Це зручно насамперед людям, що живуть у невеликих містах, де може не виявитися банку, що приймає валюту Таїланду. Але врахуйте, що при подібному обміні вам доведеться платити подвійну комісію, так як проводяться дві валютні операції.
2
По приїзді в Росію при наявності зайвих бат знайдіть обмінний пункт, в якому зможуть взяти цю екзотичну валюту. Найпростіше рішення - це звернення в обмінний пункт в аеропорту, особливо якщо ви повертаєтеся на Батьківщину через Москву. Плюс подібних пунктів обміну валюти в тому, що вони досить безпечні для споживача. При цьому їх курс може бути менш вигідний, ніж у банків, находящ в місті.
3
Уточніть, які банки у вашому місті приймають бати . Це можна дізнатися, звернувшись туди особисто або вивчивши інформацію на їх сайтах. У Москві валюту Таїланду приймає, наприклад, мережа обмінних пунктів «49 валют» та інші фінансові установи. Якщо є декілька банків, які купують бати , і ці фінансові організації знаходяться недалеко від вас, порівняйте їх курси та комісії і виберіть найбільш вигідний варіант.
4
При обміні будьте уважні. Візьміть з собою паспорт, його потрібно обов'язково пред'являти при здійсненні валютних операцій. Поліція попереджає, що слід звертатися тільки в фінансові організації, що знаходяться в капітальних будівлях. Не купуйтеся на занадто вигідний курс - він може виявитися ознакою обману. Перераховуйте отримані рублі, не відходячи від касового вікна.
5
Якщо ви не змогли знайти пункт обміну бат в своєму місті, ви можете продати ці гроші тим, хто збирається в найближчому майбутньому їхати до Таїланду. Проте краще всього, якщо це будуть друзі або знайомі. Випадкова людина, знайдений в інтернеті, може виявитися шахраєм.
EasyPay - це система, яка призначається для здійснення швидких платежів. Переважно, вони виявляються пов'язані з оплатою товарів і послуг в інтернет-магазинах. Ще одна особливість EasyPay - це використовувана валюта (білоруський рубль).
Інструкція
1
Для того щоб перевести кошти в іншу платіжну систему, можна звернутися в будь-якої онлайн-обмінник - в інтернеті їх велику кількість. З їх допомогою можна обміняти EasyPay на WebMoney, а також інші електронні засоби. До речі, зробити обмін можна як на доларовий, так і на рублевий гаманець. Крім того, можливий висновок і на Яндекс.Деньги. Обмінні пункти пропонують і зворотну процедуру: є можливість поміняти, наприклад, WebMoney на EasyPay.
2
Однак кошти з рахунку можна не тільки обміняти. Вони можуть використовуватися для оплати послуг мобільного зв'язку, покупок в інтернет-магазині, комунальних послуг (наприклад, за газ, квартиру, електрика), також послуг інтернет-провайдерів, кабельного та ефірного телебачення. Розплатитися засобами EasyPay можна за рекламу, хостинг або друк фотографій. Крім того, в будь-який момент можна перевести гроші іншим учасникам.
3
Не забувайте і про виплати готівки: з системи EasyPay можливий вивід коштів на пластикову карту MasterCard, емітовану підприємством ВАТ «Белгазпромбанк» (поповнити рахунок в системі можна точно таким же чином). Зверніть увагу, що управляти гаманцем можна не тільки через інтернет, але і по SMS.
Зверніть увагу
Деякі обмінні пункти заохочують постійних клієнтів, надаючи їм виведення коштів з меншою комісією, а також розігруючи грошові призи. Однак для участі потрібна обов'язкова реєстрація. Вона не займе великої кількості часу, і при цьому допоможе заощадити чимало коштів.
Корисна порада
Перш ніж скористатися послугами того чи іншого сервісу з обміну EasyPay на іншу валюту, постарайтеся знайти про нього в інтернеті якомога більше інформації. Справа в тому, що якщо не проявити належної обачності, можна просто потрапити до шахраїв, а не в платіжну систему. Спочатку подивіться відгуки про роботу компанії, а потім вже вирішуйте, чи варто їй довіряти.