Як скасувати копіювання.

Програма iTunes для пристроїв від Apple здійснює автоматичне копіювання , щоб уберегти користувача від втрати даних у разі несправності пристрою. Однак іноді бекап файлів займає великий проміжок часу і виникає необхідність у його відключення.
Інструкція
1
Для відключення автоматичного копіювання при синхронізації необхідно вручну налаштувати параметри конфігураційних файлів. Якщо ви використовуєте iTunes в Windows, відредагуйте файл iTunesPrefs.xml, розташований в директорії користувача в папці AppData/Roaming/Apple Computer/iTunes. Щоб перейти до каталогу AppData, включите відображення прихованих папок в настройках вікна «Сервіс» - «Параметри папок» - «Вид» - «Показувати приховані файли, папки і диски».
2
Скопіюйте iTunesPrefs.xml в будь-яку іншу папку в якості резервної копії, щоб у разі неправильного внесення изменеий мати можливість його відновити. Відкрийте файл за допомогою будь-якого текстового редактора (наприклад, Блокнота). Для цього клікніть на документі правою клавішею миші та виберіть пункт "Відкрити за допомогою».
3
Перейдіть на сходинку User Preferences. Після першого блоку dict вставте команду: AutomaticDeviceBackupsDisabled dHJ1ZQ ==
4
Збережіть внесені зміни та перезапустіть iTunes. Тепер копіювання буде здійснюватися не автоматично, а лише після натискання правою клавішею миші на пристрої та виборі пункту «Копія».
5
Якщо ви використовуєте MacOS, відкрийте Термінал за допомогою меню і введіть команду: defaults write com.apple.iTunes AutomaticDeviceBackupsDisabled -bool trueТакім чином ви відключаєте можливість автоматичного резервного копіювання. Якщо ви хочете повернути налаштування за замовчуванням, введіть таку ж команду, але замініть атрибут true на false.
Зверніть увагу
Позоставте розпочатий процес копіювання за допомогою кнопки скасування. Таким чином ви можете пошкодити створювану копію, по якій смартфон неможливо буде відновити, а ваші дані будуть повністю втрачені.
Корисна порада
Чим більше додатків встановлено на пристрої, тим довше буде проходити процес резервного копіювання. Найбільше затягують процедуру клієнти соціальних мереж Facebook і Вконтакте, а тому перед копіюванням бажано очистити всі чати або перевстановити дані програми.
Резервне копіювання застосовується для збереження файлів операційної системи, прикладних програм і налаштувань. Це робиться спеціальним компонентом системи на випадок збоїв у роботі, при яких ці файли і дані можуть бути втрачені. Це дуже корисна функція, але, на жаль, зберігання резервних копій вимагає значного простору на носіях комп'ютера. При необхідності резервне копіювання можна відключити.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7.
Інструкція
1
Отримати доступ до налаштувань архівації можна через «Панель управління» - розкрийте головне меню операційної системи і в правій колонці виберіть пункт з такою назвою. В панелі знайдіть і активуйте посилання «Архівування даних комп'ютера» - вона розміщена в розділі «Система і безпека».
2
Є інший спосіб доступу до цього аплету панелі управління, який використовує вбудовану пошукову систему Windows версій 7 і Vista. Клацніть по кнопці «Пуск» або натисніть клавішу Win і наберіть три літери «арх». Потім натисніть клавішу Enter або клікніть по верхній засланні в списку результатів пошуку? Після чого потрібний аплет буде запущений.
3
Третій спосіб можна використовувати, якщо у вас відкрито вікно менеджера файлів Windows - «Провідника». Клацніть правою кнопкою миші по іконці будь-якого локального диска і виберіть у сплив контекстному меню рядок «Властивості». На вкладці «Сервіс» відкрився вікна натисніть кнопку «Архивировать», і на екрані з'явиться вікно того ж самого аплету панелі керування.
4
Якщо в завантаженому вікні аплету ви знайдете напис «Архівація даних не налаштована», значить турбуватися нема про що - ця опція в налаштуваннях вашої системи або вже відключена, або ніколи не включалася. В іншому випадку клацніть по посиланню «Відключити розклад» в лівому верхньому кутку вікна і після секундного роздуму апплет виключить резервне копіювання зі списку планованих до виконання завдань.
5
Є можливість відключити резервне копіювання для будь-якого окремо взятого диска. Для цього спочатку натисніть клавіші Win + Pause, а потім клацніть по посиланню «Захист системи». У списку «Параметри захисту» виберіть потрібний диск і натисніть кнопку «Налаштувати». Відкриється ще одне вікно, в якому вам потрібно або поставити відмітку в полі «Відключити захист системи», або пересунути в крайнє ліве положення повзунок поруч з написом «Максимальне використання». Після цього закрийте обидва вікна налаштувань натисканням кнопки OK.