Як відкрити майстерню з ремонту.

Якщо ви хочете заробити в сфері сервісу, ремонту взуття, одягу, меблів або побутової техніки, вам є сенс відкрити майстерню, а не тільки працювати по оголошенню. Майте на увазі, що така діяльність повинна пройти оформлення відповідно до актуальним законодавством.
Вам знадобиться
  • Приміщення, обладнання, установчий договір, паспорт, квитанція про сплату держмита, заява про реєстрацію.
Інструкція
1
Озирніться на ринку свого міста і району. Якщо ви ще не вибрали конкретний вид ремонтних послуг, які ви надаватиме населенню, вивчіть поточне положення. Якщо у вашому місті є недолік в майстрах якої-небудь категорії, ви можете заповнити цю нішу. І навпаки, якщо ви бачите, що якихось сервісних служб в надлишку, вам варто вибрати іншу сферу.
2
Підберіть приміщення для майбутньої майстерні. Враховуйте не тільки площа і зручні комунікації. Для вас важлива висока прохідність потенційних клієнтів. Звичайно, ви будете давати оголошення і займатися рекламою ваших послуг, але частина клієнтури може прийти до вас сама, якщо ви перебуваєте в полі видимості цих людей.
3
Оформіть свою майстерню відповідно до законодавства. Ви можете зареєструватися як індивідуальний підприємець, або створити суспільство обмеженою відповідальністю. При другому варіанті вам потрібно створювати установчий договір і визначати частку участі кожного члена суспільства в статутному капіталі. Зате потім вас очікують деякі переваги у відносинах з державними органами. Зберіть необхідний пакет документів, заплатите мито за реєстрацію та подайте заяву в податкову інспекцію.
4
Придбайте необхідне для здійснення ремонту обладнання. Простежте за тим, щоб воно мало необхідні сертифікати і пройшло експертизу. Крім того, знайдіть постачальників витратних матеріалів. Укладіть договір.
5
Знайдіть працівників для своєї майстерні. Складіть з ними договір. Якщо ви зареєструвалися як індивідуальний підприємець, вам достатньо скласти зі своїми співробітниками договір підряду.
6
Заявіть про себе. Розмістіть оголошення про ремонт в газетах, пустите рядок по телебаченню. Також ви можете організувати роздачу рекламних листівок в довколишніх районах. Проведіть акцію, щоб привернути більше клієнтів.
На ринку немає дефіциту в майстернях по ремонту комп'ютерів. Але не всі з них можуть надати дійсно якісне обслуговування. Тому, володіючи достатніми знаннями, досвідом і необхідним інструментом, можна сміливо відкривати свою майстерню.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - інструмент.
Інструкція
1
Увійдіть в якості індивідуального підприємця для легалізації вашого бізнесу.
2
Щоб виробляти якісний ремонт комп'ютерів, вам необхідно не просто розбиратися в техніці і досконало володіти паяльником. Ви повинні бути хорошим фахівцем в ремонті іменний комп'ютерної техніки, яка має свої нюанси. Також і підбирати майстрів необхідно з певними знаннями і досвідом, щоб вам не доводилося потім переробляти їх роботу або відшкодовувати збитки клієнтами за зіпсовану техніку.
3
Знайдіть і орендуйте приміщення в найбільш прохідній частині міста. Найкраще це зробити поряд з яким-небудь магазином побутової техніки, в якому продаються комп'ютери. Особливо це вигідно, якщо в цьому магазині немає свого сервісного центру, а таке зустрічається. Тоді ви можете укласти з ними договір про співпрацю.
4
Придбайте необхідну меблі, інструмент для ремонту техніки, тестове обладнання. Не варто економити на цих речах, оскільки від якісного інструменту та навичок майстра в більшості випадків залежить якість і швидкість ремонту.
5
Складіть прейскурант цін на виконання тих чи інших ремонтних робіт. Ціни не повинні бути вище, ніж у ваших конкурентів, але і занижувати вартість своєї роботи теж не потрібно.
6
Знайдіть постачальників запасних частин для комп'ютерів і ноутбуків. Найкращий варіант, якщо ви станете дилером одного з них або декількох компаній. Тоді ви зможете не тільки здійснювати ремонт техніки, а й продавати комплектуючі, що принесе вам додатковий дохід.
7
Поруч з вашим сервісним центром розклеювати оголошення про надання послуг з ремонту комп'ютерів, періодично розкидайте листівки по поштових скриньках прилеглих будинків. Давайте оголошення в газетах і на дошках в інтернеті.