Як відправити на стіну повідомлення. Як відправити в співтовариство на стіну.

Стіна - публічне «місце» на сторінці користувача соціального сайту, де можна розмістити різноманітні поздоровлення, побажання, цікаві повідомлення та іншу інформацію. В даному випадку фантазії немає меж. Але щоб друг побачив ваші написи, їх потрібно додати на стіну .
Вам знадобиться
  • - реєстрація в соціальній мережі.
Інструкція
1
Висловіть свої почуття, прикрасьте сторінку або просто поділіться з друзями хорошим настроєм за допомогою публічних стін, які є в кожній соціальній мережі. Правда, на деяких сайтах «стіни» іменуються «форумом». Але в даному випадку суть не міняється.
2
Для відправки повідомлення на стіну ваших друзів перейдіть на особисту сторінку потрібного контакту. Виберіть розділ «Стіна» («Форум»), зазвичай він розташовується під інформацією користувача. Потім поставте курсор в порожнє вікно, де пропонується «Написати повідомлення». Введіть в поле необхідний текст і натисніть кнопку «Відправити» (або «Додати»).
3
Звичайний текст також можна урізноманітнити смайлами і зображеннями. Для їх додавання у вікні з повідомленнями на стіні повинна знаходитися кнопка з написом «Прикріпити».
4
Наприклад, популярний серед молоді інтернет-сервіс «Вконтакте» окрім звичайного тексту дозволяє додавати на стіну користувачів фотографії, відео- і аудіозаписи, графіті, карту, замітку, документ, а також запустити спеціальне додаток і дізнатися всю правду про себе. Точніше - помістити думка про вашого друга, відповідаючи на запропонований програмою питання.
5
Вкажіть потрібний для додавання пункт і додайте зображення, музику та інші файли зі своєї сторінки або з надр комп'ютера (телефону). Для цього скористайтеся власними альбомами «Вконтакте» або натисніть кнопку «Вибрати файл». Позначте призначений для відправки файл і клацніть по напису «Відправити».
6
Аналогічним способом виконується відправка повідомлень на власну стіну . Але для цього ви повинні знаходитися на особистій сторінці.
7
В «Одноклассниках» стіни немає, зате є форум. Зайти в нього можна із сторінки користувача або зі своєю, попередньо обравши для цього режим «Обговорення». В даному розділі відображається інформація про нові події і коментарях. Якщо на форум друзів були додані повідомлення, ви про це будете повідомлені. І, відповідно, зможете закинути свої тексти або картинки.
Зверніть увагу
Якщо написи не надсилаються на стіну і не доходять до адресата, найімовірніше, у нього закритий профіль або стоїть заборона на вхідні повідомлення.