Як відключити центр підтримки.

Операційна система Windows 7 від Microsoft має один кілька докучливий компонент. Мова йде про Центрі підтримки користувачів, який стежить за безліччю аспектів використання комп'ютера і наполегливо пропонує провести ті чи інші дії. Також ця надбудова є досить вразливою для дій зловмисника або просто недосвідченого користувача. Тому в багатьох випадках краще відключити центр підтримки.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск». Внизу ви побачите вікно з рядком для введення команди, напишіть в ньому services.msc і натисніть клавішу Enter або кнопку ОК. Цим ви запустите системну консоль управління запуском і роботою служб. Прокрутіть список, який знаходиться в правій частині вікна, до самого низу. Знайдіть рядок з написом «Центр забезпечення безпеки» і двічі клацніть по цьому пункту. Відкриється вікно властивостей, через яке можна визначити параметри роботи цієї служби.
2
Оберіть варіант «Відключено» в спадному списку під заголовком «Тип запуску». Цей елемент знаходиться в центральній частині вікна. Щоб отримати доступ до списку, просто клацніть лівою кнопкою миші по напису «Автоматичний запуск», яка обрана за замовчуванням. Потім натисніть кнопку «Застосувати» - це потрібно для збереження зроблених змін. Натисніть кнопку ОК, щоб закрити вікно редагування, і закрийте розділ налаштування сервісів.
3
Відкрийте оповіщення про відключення «Центру підтримки». Відразу після вимкнення служби ви побачите в правому куті вікна спливаюче повідомлення про нову «проблемі» з комп'ютером. Клацніть по ньому або по прапорці в системній області біля годинника. Натисніть на посилання «Відкрити центр підтримки" і активуйте команду «Налаштування центру підтримки», яка знаходиться в правій частині вікна. Ви побачите вікно з декількома зазначеними галочками опціями. Зніміть галочки з усіх пунктів і натисніть кнопку ОК для збереження налаштувань.
4
Перезавантажте комп'ютер через меню «Пуск», варіант «Перезавантаження». Після запуску ви, найімовірніше, більше не побачите ніяких слідів Центру підтримки. Якщо це не так і якісь оповіщення продовжують з'являтися, потрібно використовувати системний реєстр.
5
Відкрийте редактор реєстру. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Виконати». Введіть команду regedit в порожній рядок і натисніть ОК. Відкриється вікно реєстру Windows. Перейдіть в розділ HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsWindows Error Reporting. Для цього послідовно відкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USER, потім розділ Software, групу Microsoft і підгрупу Windows в ній.
6
Клацніть покажчиком мишки на нижній сходинці з написом Windows Error Reporting. У правій половині вікна ви побачите список параметрів реєстру, які відповідають за обробку помилок і повідомлення для користувачів. Двічі клацніть по пункту DisableQueue і введіть цифру 1 в полі «Значення», а потім натисніть кнопку ОК. Зробіть те ж саме з параметром DontShowUI. Закрийте редактор реєстру.
7
Вимкніть значок центру підтримки. Для цього відкрийте панель редагування групових політик системи - натисніть кнопку «Пуск» і введіть команду gpedit.msc в рядку «Знайти програми та файли». Відкрийте розділ «Конфігурація користувача», перейдіть до групи «Адміністративні шаблони» і виберіть пункт «Меню Пуск і панель завдань».
8
У правій частині консолі знайдіть параметр «Видалити значок центру підтримки» і двічі клацніть на ньому. Відкриється вікно редагування, в якому відзначте варіант «Включити», і натисніть кнопку «Застосувати». Закрийте консоль групових політик і перезавантажте комп'ютер. Тепер центр підтримки повністю відключений.