Як позбутися будинку від мурашок.

Маленькі мурашки можуть стати великою проблемою. Тільки що ви бачили одного крихітного муравьишку, але через якийсь час по вашій кухні марширують вже цілі полчища. Якщо у вас будинку живуть діти і тварини, якщо ви самі - алергік, вам навряд чи захочеться використовувати хімікати, щоб розлучитися з цими загарбниками. Добре, що існують прості будинку шніе методи боротьби з мурахами.
Вам знадобиться
  • Борна кислота
  • Екстракт лаванди
  • хлоросодержащие чистячі засоби
  • Фруктове желе
  • Цукровий сироп
  • Кукурудзяна мука
Інструкція
1
Для початку проведіть генеральне прибирання у всьому будинку, приділяючи особливу увагу кухні. Приберіть подалі їжу, герметично закрийте продукти, особливо цукор. Пропилососьте килими, полки, пройдіться по всіх щілинах спеціальною насадкою. Вимийте підлогу теплою мильною водою з декількома краплями лаванди. Протріть всі поверхні і лічильники губкою, змоченою в розчині води і хлорсодержащего засобу для чищення. Після обполосніть їх лавандової водою.
2
Знайдіть місця проникнення мурах в ваш дім, їх «протоптані» доріжки. Посипте щілини і мурашині стежки порошком червоного перцю. Перець можна замінити гвоздикою, м'ятою або лавровим листом.
3
Тепер саме час приготувати пастки. Купіть трубочки для коктейлів, борну кислоту і фруктове желе, на основі желатину. Розтопіть желе в каструлі, додайте кислоту. Наріжте трубочки на відрізки по 2- 3 сантиметри і заповніть кожен відрізок желе з кислотою десь до половини. Розкладіть соломинки уздовж плінтусів. На протязі декількох днів залишилася вільною частина повинна наповнитися мертвими мурахами.
4
Ще один спосіб нагодувати мурах цією отрутою - змішати борну кислоту з цукровим сиропом і просочити цим розчином ватні кульки. Покладіть просочені кульки в пластикові контейнери з дірочками для доступу і розставте на мурашиних стежках.
5
Нагодуєте мурах кукурудзяним борошном. Вони не зможуть встояти перед цими ласощами, але не зможуть переварити її, тому таке обжерливість НЕ доведе їх до добра. Розставте по дому пластикові кришечки з-під лимонаду або мінеральної води з насипаної туди борошном.
Зверніть увагу
Укуси мурашок не тільки дуже болючі, але і можуть привести до серйозних нагноєнням.
Корисна порада
Мурахи не люблять м'яту і лаванду. Якщо вони приходять у ваш будинок з ділянки, посадите по периметру ці ароматні рослини і мурахи зволіють пошукати інше житло.