Як почати довіряти.

Довіра - настільки тендітна матерія, що людині, яка втратила його одного разу, повернути його буде дуже важко. Зрада, розчарування, сльози - навряд чи кому-небудь захочеться випробовувати їх знову і знову, тому люди підсвідомо перестають довіряти тому, хто заподіяв їм подібну біль.
Інструкція
1
Дайте схлинуть першим найсильнішим і яскравим емоціям. Якщо вас зрадили, душевна біль не пройде, поки ви самі того не захочете. Перестаньте постійно прокручувати в голові що трапилася неприємність - від цього легше не стане. Зате, якщо ви морально «відпустіть» проблему і постараєтеся якнайшвидше прийти в себе, ви витратите набагато менше нервів. Хочете все-таки дати вихід накопичилася негативу? Вам вистачить і одного дня - протягом нього шкодуйте себе, плачте, скільки заманеться, заїдайте горе улюбленим шоколадом і дивіться мелодрами. На ранок вам стане набагато легше. Принаймні ви зможете тверезо мислити, а це вже добре.
2
Проаналізуйте ситуацію, що склалася - не могли ви самі бути винні у зраді? Якщо дружина постійно пиляє чоловіка, дошкуляє безглуздими підозрами і намагається його контролювати, хіба можна назвати зраду несподіваною і випадкової? Ну а якщо ви постійно обманювали своїх друзів, вважаючи себе розумнішими, чому дивуєтеся, якщо вони вас обхитрували? Нічого дивного в цьому немає. Як почати довіряти в таких випадках? Не тільки в конфлікті, але і в будь-якому віроломний вчинок можуть бути винні обидві сторони. Зізнайтеся в цьому самі собі.
3
Довіра у відносинах між людьми не виникає за один день. Щоб подібне почуття проявилося до якогось людині, необхідно пройти з ним через вогонь, воду і мідні труби, зіткнутися з безліччю проблем і спільно вирішити їх, щоб з'явилася стійке відчуття впевненості в тому, що вам завжди протягнуть руку допомоги. Особливо складно повернути раніше втрачену довіру. Але, якщо ви бачите, що людина щиро розкаявся в тому, що заподіяв вам біль і, усвідомивши свої помилки, не повторить їх більш, задумайтеся про те, щоб пробачити його і почати все спочатку. Тільки не здумайте періодично пригадувати йому трапилося - краще тоді не продовжувати спілкування зовсім. Взаємні закиди і приховані образи все одно рано чи пізно зведуть все нанівець.