Як одягатися правильно.

Не існує універсальних рекомендацій про те, який одяг носити жінці - це залежить від індивідуальних особливостей фігури. Але якщо вам вдасться правильно підібрати свій гардероб, ви зможете тільки за рахунок цього візуально скинути не тільки кілька кілограм, а й кілька років.
Інструкція
1
Бажаючи здаватися стрункішою, багато жінок віддають перевагу чорний колір, але в цьому полягає помилка, оскільки це колір молодих, а у жінок старшого віку він тільки робить помітніше вікові ознаки. Якщо вам за 40, віддайте перевагу сірому кольору, нехай навіть він буде майже чорним. Обов'язково доповніть таке плаття яскравими деталями - шийним хусткою, контрастним за кольором ременем. Але пам'ятайте, що освіжає колір шкіри одяг пастельних тонів. Підбирайте гардероб з речей, які поєднуються за кольором.
2
Навіть якщо ви вважаєте що ваш живіт занадто великий, не варто постійно носити широкі безформні балахони, залиште їх для домашнього користування, якщо ви відчуваєте себе в них комфортно. Але не слід носити і занадто обтягуючий одяг - вона стрункішою вас не буде, але у оточуючих створиться враження, що ви носите одяг, з якої «виросли» кілограм 5 тому. Сукні в обтяжку можна носити тільки тим, чия фігура ідеальна, а цим похвалитися може не кожна жінка.
3
Не думайте, що з віком треба відмовлятися від одягу спортивного крою або яскравих забарвлень. Будь-яка модний одяг, якщо її фасон не екстрим «підлітковий», вам підійде. Але враховуйте те, куди ви її одягаєте. Жінці віком вже якось несолідно хизуватися в офісі в джинсах, хоча вони йдуть практично всім і дозволяють виглядати молодше.
4
Одяг надто складного крою, зайві прикраси і занадто велика кількість різних кольорів в діловому одязі додадуть вам вік і стануть свідченням поганого смаку. Мінімалізм в деталях, підходящий до вашої фігури фасон дозволять вам виглядати елегантніше і стрункішою.
5
Жодне, навіть найкрасивіше плаття, зшите з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, не буде виглядати на вас без правильно підібраного взуття. Груба взуття з широкими носками на товстій підошві зведе «ні» всі ваші зусилля здаватися елегантною. Чоботи чи туфлі на стійкому, але високих підборах збільшують ваш зріст і змушують втягнути живіт і підтримувати «королівську» поставу, тільки одне це одразу зменшить вам пару-трійку років.
Корисна порада
Використовуйте аксесуари, коштовності і біжутерію так, щоб вони гармоніювали з одягом за кольором і стилем.