Як відполірувати годинник.

Час скрізь залишає свій слід, навіть на годиннику, які призначені для ведення його точного обліку. Невеликі подряпини значно псують зовнішній вигляд, а також роблять тьмяним раніше сяючий циферблат і корпус. Колишній вигляд годинах допоможе повернути поліровка.
Вам знадобиться
  • - паста;
  • - ватяні диски;
  • - набір інструментів;
  • - спирт;
  • - м'яка тканина і шматок шкіри;
  • - малярний скотч.
Інструкція
1
Щоб дізнатися тип металу, з якого виготовлений корпус вашого годинника, прочитайте технічний паспорт. Самостійно ви можете полірувати тільки ті годинник , корпуси яких зроблені зі сталі та алюмінію. Якщо годинник з золотим напиленням, то цю тонку роботу краще довірте професіоналам.
2
Для початку розберіть свої годинник і звільніть корпус від механізму. При розбиранні годин використовуйте тільки спеціальні інструменти, щоб не пошкодити їх і не зламати. Всі деталі розкладайте виключно на м'якої тканини.
3
Також полірувати можна і без розбирання. Але для цього заклейте всі частини, що не піддаються поліровці малярським скотчем. Після його зняття на поверхні не залишиться ніяких слідів.
4
Далі поверхня корпусу очистіть від бруду та жиру. Для цього візьміть чистий ватний диск і змочіть його спиртом, потім акуратно протріть метал. Після даної обробки витріть корпус сухим ватним диском.
5
Як поліролі можна використовувати спеціальну пасту для видалення дрібних подряпин.
6
Візьміть чисту серветку і нанесіть на неї невелика кількість пасти. Потім рівномірно протирайте корпус годин. Довго не тріть в одному і тому ж місці. Годинники поліруйте в декілька підходів, поки подряпини повністю не зникнуть.
7
Після закінчення полірування, протріть корпус годин чистим м'яким матеріалом або ж невеликим шматком шкіри.
8
Потім у зворотному порядку зберіть годинник .
Зверніть увагу
Врахуйте, якщо пошкодження корпусу дуже глибокі, то домашня поліровка вам не допоможе. В такому випадку віддайте ваші годинник в спеціальну годинну майстерню. Там цю процедуру проведе досвідчений майстер за допомогою спеціальних паст і приладів.
Корисна порада
Поліровку годин найчастіше називають косметичним ремонтом. Оскільки вона запобігає всі можливі поломки механізмів і повертає престижним і дорогим годинах колишній вигляд, тим самим приводячи їх до заводського стану. Тому полірувати годинник необхідно не рідше, ніж один раз на рік.
Полірування кузова автомобіля додає машині блиск і освіжає фарбу. Поліроль має захисні властивості, відштовхує ГРАЗ і довше зберігає чистоту кузова.
Вам знадобиться
  • Полироль
  • Ганчірки із щільної тканини
  • Замша
  • Полировочная машинка
Інструкція
1
Виберіть поліроль. Якщо ви хочете оновити колір і приховати дрібні царпін, краще вибрати поліроль в колір кузова. Якщо ви хочете захистити фарбу перед зимою, вам підійде поліроль на основі воску з жирною текстурою. Для додання блиску свіжопофарбовані кузову, підійде поліроль з ефектом металіка.
2
Ретельно вимийте автомобіль і дайте йому висохнути. На кузові не повинно залишитися піску і бруду.
3
Полироль нанесіть на ганчірку і круговими рухами і розтирайте його по кузову автомобіля. Поліроль повинен нанести досить щільним шаром. Уникайте хромованих поверхонь і стекол.
4
Дайте поліролі час висохнути - хвилин 30-40. Не наносіть поліроль в жарку погоду або під прямими сонячними променями. Волога погода так само не дасть складом полироля сильніше проникнути в пігмент фарби кузова.
5
Після того, як поліроль підсохне, можна приступати до полірування кузова. Ідеально відполірувати кузов можна за допомогою спеціальної полірувальної машинки. На машинку надівається м'яка насадка. При включенні, машинка починає швидко крутитися і сильніше втирає поліроль в метал, більше заповнюючи подряпини.
6
Якщо машинки немає, то візьміть ганчірку з щільної, але не жорсткою тканини. З силою починайте розтирати поліроль по кузову до повного зникнення.
7
Після полірування акуратно протріть кузов машини вологою замшевою ганчіркою, видаляючи пил, яка може утворитися в процесі полірування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0PUgheVMjq4