Як відкрити зламався замок. Як відкрити двері в квартирі якщо ти не господар.

Навіть самі якісні й дорогі замки ламаються. Відбувається це завжди не вчасно і недоречно. Замок хочеться відкрити швидше, але в той же час і не пошкодити двері і косяк. Способи, якими ви можете скористатися, досить різноманітні, все залежить від обставин, які можуть значно ускладнювати ситуацію.
Інструкція
1
Можна спробувати відкрити замок самому, цілком можливо, що механізм нарешті спрацює, і двері розчиняться. Після цілого ряду безплідних спроб можна покликати на допомогу сусіда з дрилем та іншими інструментами. Але уявіть собі наслідки такого втручання! Потім може знадобитися дорогий ремонт дверей і коробки.
2
Спробуйте викрутити ручку і розібрати замок, взявши викрутку у сусіда, але це може спрацювати тільки зі старими моделями замків. Сучасні замково-залізні вироби зроблені надійніше.
3
Зверніться в ЖЕУ і викличте слюсаря. Але він цілком може відмовитися допомагати вам, боячись можливих претензій через пошкодженого майна.
4
Якщо в квартирі залишилася маленька дитина або ви забули вимкнути газ під каструлею, викликайте службу порятунку. Вони приїдуть швидко і нададуть вам кваліфіковану допомогу. Чітко поясніть ситуацію диспетчеру, перерахуйте всі обставини інциденту.
5
Рятувальники, звичайно, не приїдуть, якщо у вас просто зламався замок, і ніякої небезпеки для життя і здоров'я громадян немає. У такому випадку зателефонуйте в довідкову службу і дізнайтеся номер телефону якої-небудь фірми, яка надає послуги жителям, які опинилися в такому становищі.
6
У більшості компаній, що займаються установкою дверей, є фахівці, які впораються з будь-якими замками. Виклик і робота майстра недешеві, але зате ви потрапите в свою квартиру, і ця ж людина проконсультує вас щодо ваших подальших дій з придбання нового замка.
7
Все запірні механізми різні і вимагають індивідуального підходу. Цілком можливо, що ваш замок і не зламаний, і його можливо відремонтувати, що обійдеться вам дешевше, ніж установка нового виробу. Подумайте над варіантами, які запропонує вам фахівець.
8
Якщо ви боїтеся повторення ситуації, попросіть після відкриття старого замку поставити інший, більш надійний і якісний.