Як обтягнути матовою плівкою машину. обтягнути машину матовою плівкою самому.

Обклеювання автомобіля матовою плівкою не тільки змінить його зовнішній вигляд, зробивши його оригінальним і ефектним, але і захистить лакофарбове покриття від потертостей, подряпин і негативного впливу факторів навколишнього середовища.
Вам знадобиться
  • - Рекель;
  • - фен;
  • - мильний розчин;
  • - пульверизатор.
Інструкція
1
Помийте автомобіль і відполіруйте його до блиску. Ділянка, який призначений для обклеювання плівкою , протріть засобом для знежирення, наприклад, слабким розчином уайт-спіриту.
2
Врахуйте, що температура навколишнього середовища при монтажі плівки повинна бути рівною або перевищувати 20 градусів. В іншому випадку шар не приклеїться, або прослужить недовго.
3
Якщо ви плануєте проводити обклеювання кузова на відкритому повітрі, переконайтеся, що погода безвітряна. Це дуже важливо, оскільки надувати пил і дрібне сміття, потрапляючи на клейову основу або поверхню автомобіля, можуть зіпсувати всю роботу.
4
Прикладіть матеріал до обробленої ділянки, що не відклеюючи його від білого паперу із зворотного боку. Потім за допомогою малярного скотча позначте точне розташування плівки на машині.
5
Приготуйте мильний розчин, нанесення якого дозволить коректувати положення плівки і успішно видаляти бульбашки повітря з-під неї. Розпорошите рідина за допомогою пульверизатора, ретельно покриваючи кожен міліметр площі.
6
Розкладіть плівку на рівну стійку поверхню і зніміть з неї підкладку. Будьте уважні і стежте за тим, щоб при відділенні плівки її краю не підвернулися і не склеїлися один з одним.
7
Покладіть плівку на оброблений мильною водою автомобіль. Від середини до країв розкочуйте її гумовим Рекель. Разом з тим направляйте на розгладжує фрагмент потік гарячого повітря. Підсушуючи і, одночасно розігріваючи матову плівку феном, намагайтеся не перегріти її, щоб вона не почала плавитися.
8
Не поспішайте накочувати відразу всю плівку. Спочатку обробіть ту частину, яка проходить по центральному рівному ділянці, а потім акуратно пригладьте шар по краях, враховуючи молдинги і всі складні елементи.
9
Після того, як вся поверхня буде покрита плівкою , просушіть її ще раз феном і через 15-20 хвилин пройдіться по ній повстяним Рекель. Підігніть краю і, нагріваючи гарячим повітрям, приклейте їх.