Як не втратити клієнтів.

Багато компаній витрачають значні ресурси на залучення нових клієнтів . Однак не менш важливим завданням є утримати вже існуючих. Щоб не втратити клієнтів , необхідно реалізовувати комплекс маркетингових методів.
Вам знадобиться
  • - впровадження системи CRM;
  • - клієнтська база;
  • - рекламні заходи.
Інструкція
1
Створіть програму клієнтської лояльності. У маркетингу існує система управління взаємовідносинами з клієнтами - CRM (Customer Relationship Management). Виберіть для себе один або кілька аспектів цього напрямку з урахуванням специфіки діяльності. CRM дозволить вам аналізувати ефективність роботи з клієнтами, враховувати кількість нових і здійснювати моніторинг лояльності існуючих.
2
Ведіть клієнтську базу. Якщо специфіка вашої роботи передбачає занадто великий потік відвідувачів, у тому числі і випадкових, орієнтуйтеся на ключових клієнтів . Для всіх інших введіть більш загальну систему обліку. Отримувати дані для вашої статистики ви зможете шляхом добровільного анкетування. Щоб клієнт був зацікавлений у заповненні анкети, запропонуйте йому в обмін дисконтну карту або невеликий подарунок. База даних допоможе вам скласти уявлення про цільову аудиторію, поздоровляти покупців зі святами, інформувати їх про ваші новинки та акції.
3
Доведіть до досконалості систему обслуговування у вашій компанії. Пропишіть вимоги корпоративної етики, постійно тренуйте персонал, який безпосередньо спілкується з відвідувачами. Неправильна або некоректна розмова з клієнтом - одна з ключових причин, по яких останній може відмовитися від ваших послуг. Досягніть того, щоб система комунікацій у вашій компанії була на вищому рівні.
4
З певною періодичністю нагадуйте про себе вже наявним клієнтам. Смс-сповіщення, електронна розсилка, підтримуюча реклама: це лише деякі методи, завдяки яким покупці не забудуть про вас і не підуть до конкурентів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що кожен незадоволений клієнт напевно поділиться негативними враженнями про вашу компанію зі своїми знайомими. Постарайтеся не допускати подібних ситуацій.