Як позбутися від жучка в крупах.

Ніхто не любить відкривати коробку з пластівцями на сніданок і зустрічатися поглядом з колонією жучків, які вважають, що це не ваша, а їх їжа. Не питайте себе - як це сталося? Запитайте - як цього позбутися і як уникати таких непроханих гостей надалі?

Вам знадобиться

Миючий засіб Пилосос з щілинною насадкою Столовий оцет свіжий сушений лавровий лист Чисті герметичні контейнери

Інструкція
1

Визначте кількість заражених продуктів. Дістаньте і перевірте всі мішки, контейнери та пакети. Без жалю викинете заражені продукти. Не думайте, що жуки їдять тільки крупи. Перевірте борошно, сухофрукти, горіхи, макаронні вироби, сухий корм для тварин, сушені гриби та ягоди, сухе печиво. Відкрийте і перевірте запечатані пакети. Негайно позбудьтеся від сміттєвого мішка з зараженими продуктами.

2

Видаліть все з комори або кухонних шаф. Не тільки всі контейнери, мішки, банки і пакети, але і все інше, аж до паперу, якою ви застилаєте полки.

3

Налийте в таз теплої води, додайте миючого засобу і добре вимийте всі полки, особливу увагу приділяючи всіляким щілинах і тріщинами, стиках і швах. Добре висушіть.

4

Поки полки сушаться, вимийте і висушіть контейнери, в яких були заражені продукти. Перевірте їх на герметичність - заповніть водою і переверніть, якщо вода витікає, то або кришку, або весь контейнер необхідно замінити. Виконайте теж саме з банками. Протріть зовні банки і контейнери, уникли навали жучків. Залиште сушитися.

5

Обробіть стики і щілини зі спеціальною насадкою щілинної на пилососі. Сміттєзбірник з пилососа негайно замініть і викинете.

6

Протріть усередині полиць і шаф губкою, змоченою в суміші? чашки оцту на 1 чашку води. Дайте висохнути. Покладіть на кожну полицю і в кожну шафу по одному свіжому лавровий листок і регулярно міняйте їх.

7

Поверніть ваші продукти на свої місця.

Корисні поради

Зберігайте свої продукти в пластикових герметичних прозорих контейнерах.

Не купуйте надірвані пошкоджені пакети з крупою, борошном, сухарями та іншими сипучими продуктами, так як можливо вони вже заражені жучком, і ви більше втратите, ніж заощадите .

Якщо ви не використовуєте особливо привабливі для жучків продукти, такі як різноманітні види борошна, особливо кукурудзяна, часто, краще зберігати контейнери з ними в холодильнику.