Як відкрити html-код. Як откртіть html сайту.

Інтернет-сторінки, які проглядаються з допомогою браузера, створені з використанням html- коду . Зазвичай користувачеві не потрібен сам код, але в деяких випадках у нього може з'явитися необхідність переглянути його, зберегти або відкрити в редакторі коду .
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відкриття html- коду пов'язаний з використанням вбудованих можливостей браузерів. У кожному з них є опція перегляду коду сторінки. Так, в браузері Internet Explorer для перегляду коду треба відкрити в меню: «Вид» - «Перегляд html- коду ».
2
Тим, хто працює з браузером Opera, для перегляду коду слід відкрити: «Вид» - «Вихідний код» або натиснути комбінацію клавіш Ctrl + F3. Користувачі Mozilla Firefox можуть подивитися html-код, якшо по сторінці правою кнопкою мишки і вибравши в контекстному меню пункт «Вихідний код сторінки».
3
Користувачам, які працюють з Google Chrome, теж слід скористатися контекстним меню, що викликається кліком правої кнопки мишки на сторінку, що переглядається, і вибрати в ньому пункт «Перегляд коду сторінки».
4
Щоб зберегти відкритий код в Opera, натисніть на відкритій сторінці з html кнопку «Зберегти» в лівій верхній частині вікна. В Mozilla Firefox виберіть пункт «Файл» - «Зберегти сторінку як ...». Точно так же зберігається html-код і в IE. В Google Chrome клікніть відкритий код правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню пункт «Зберегти як».
5
Якщо вам треба працювати з збереженим кодом, скористайтеся для цього спеціальними програмами. Для освоєння мови HTML прекрасно підійде редактор з підсвічуванням синтаксису CuteHTML, дуже простий і зручний у використанні. З його допомогою можна створювати досить складні сторінки.
6
Для професійної роботи з HTML і створення складних сайтів скористайтеся програмою Dreamweaver. Це візуальний конструктор сайтів, що дозволяє швидко створювати навіть дуже складні проекти. Працюючи в цій програмі, ви зможете використовувати готові шаблони сайтів, що суттєво прискорить та спростить створення інтернет-ресурсу.
7
Безліч безкоштовних шаблонів, на основі яких можна створювати дуже красиві сайти, викладені в мережі. Просто скачайте вподобаний шаблон, відкрийте його в програмі Dreamweaver і доробіть необхідним вам чином. Готові шаблони ви можете скачати тут: http://www.internet-technologies.ru/templates/.