Що не втомлюватися на тренуваннях.

Щоб не втрачати енергії і постійно відчувати себе в тонусі на тренуваннях , необхідно стежити за правильним і збалансованим харчуванням. Пам'ятайте: від раціону залежить обсяг м'язів, витривалість, а, значить, і результат.
Інструкція
1
Ознайомтеся з важливістю прийому в їжу того чи іншого продукту. Наприклад, основними джерелами вуглеводів є фрукти, картопля, рис, зерновий хліб, злаки і крупи, макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Їх прийом дуже важливий для людей, що ведуть активний спосіб життя. Вуглеводи забезпечують організм глюкозою. Вона, у свою чергу, накопичуючись в печінці і м'язах, перетворюється в глікоген. Саме в даному вигляді зберігається енергетичний запас людини в клітковині. Таким чином, вживаючи дану групу продуктів, ви без почуття втоми і найбільш ефективно проведете час на тренуванні.
2
Для відновлення і побудови м'язової маси вживайте продукти, збагачені білками. До цієї групи відносяться: риба, яйця, нежирні сорти м'яса (телятина, індичка, кролик, курка).
3
Вживання рослинних жирів не менше необхідно при заняттях спортом. Пам'ятайте: їх нестача в раціоні зменшує тонус, знижує ефективність фізичних вправ. Введіть у свій раціон рослинні олії, горіхи та ін.
4
Зверніть увагу, що мінерали і вітаміни також відіграють важливу роль. Вони сприяють ефективній транспортуванні кисню в організмі, зміцнюють тканини і кістки. Також враховуйте і той факт, що при фізичних навантаженнях і активному способі життя рясне потовиділення значно знижує їх кількість. Порадьтеся з фахівцем про призначення спеціального вітамінно-мінерального комплексу.
5
Не забувайте вживати достатню кількість рідини. Недолік її в організмі завадить нормальному перебігу занять і може викликати спазми м'язів. На тренуваннях тримайте при собі невелику пляшку чистої питної води. Таким чином ви в будь-яку секунду зможете заповнити водний запас в організмі. Але врахуйте, що рідина на тренуваннях варто вживати кімнатної температури.