Як почати репетиторство. Як викладати англійську дітям.

Репетиторство вже не один десяток років є відмінним способом додаткового заробітку як для працівників освіти, так і для студентів. Більш того, при якісній роботі така діяльність може стати основним і цілком достатнім джерелом доходу.
Вам знадобиться
  • - робоче місце;
  • - навчальні матеріали;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця і виберіть зручну для вас форму оподаткування. Згодом ваш невеликий бізнес може вирости до рівня повноцінної компанії. Саме тому легалізація діяльності не тільки відповідає законодавству, але і відкриває для вас нові перспективи.
2
Оберіть місце для роботи. Це може бути орендований офіс або робоча зона у вашій власній квартирі. У другому випадку постарайтеся зробити дану територію максимально комфортною для учнів. Поставте стіл і зручний стілець, подбайте про достатньому освітленні, приберіть всі зайві предмети. Крім того, ви можете практикувати виїзд на будинок до клієнта.
3
Підготуйте навчальні матеріали. Оскільки від репетитора, як правило, чекають швидких і якісних результатів, виберіть інтенсивний і сучасний курс на вашу предмету. У ваших інтересах, щоб він відповідав нормам навчальних програм, але при цьому ні в якому разі не дублював їх. Зробіть кілька рівнів для різних типів навчаються.
4
Складіть схему кожного заняття. Наприклад, при навчанні іноземної мови розділіть заняття на усну та письмову практику, вправи на граматику і видачу лексичного матеріалу. Обов'язково передбачте домашні завдання. Не зайвою буде і система оцінок (контролю результатів): так учень буде більш наочно бачити свій прогрес.
5
Щоб обзавестися першими учнями, просувайте свої послуги кількома шляхами. Дайте оголошення в ЗМІ, публікуйте пости на тематичних форумах, розміщуйте інформацію в міських довідниках. Шукайте учнів і студентів у навчальних закладах, серед знайомих. Ефективному просуванню буде також сприяти особиста інтернет-сторінка або профіль у соцмережі з максимальною кількістю інформації.