Як захиститися від собаки.

Собака - найкращий друг людини. Однак від укусів деяких з цих друзів страждає не менше 5 мільйонів осіб на рік. І нехай тільки 0,5% нападів закінчується фатально це однаково не втішна статистика. Ви можете любити або боятися собак, це ваша особиста справа, але незалежно від ваших почуттів ви повинні знати, як захистити себе від чотириногого агресора. Зрештою, зла собака це тільки тварина, а ви - людина.
Інструкція
1
Уникайте контакту очі в очі Агресивна собака може сприйняти такий контакт як виклик на бій. Якщо ви справите на неї враження сильного і упевненого в собі противника, вона сама відведе погляд вниз, але якщо їй здасться, що ви не серйозний суперник, вона кинеться. На жаль, не всі собаки розцінюють маленьких дітей, як потребують захисту, тому навчіть дитину цьому правилу в першу чергу. Адже його агресивний пес абсолютно точно вважатиме за слабкого суперника.
2
Уникайте різких двіженійХудшее що ви можете зробити, побачивши що наближається дивну собаку, - побігти. Собаки походять від хижаків, собаки - мисливці, у них в крові ставлення до бегущему переляканому суті, як до видобутку. Якщо ви почнете від страху розмахувати руками і кричати, це тільки розохотить агресора.
3
Будьте впевнені в себеСобакі почувають страх це прописана істина. Вони вважають, що якщо ви їх боїтеся, значить ви, по-перше, слабкі, по-друге, вам є чого боятися і по-третє, над вами потрібно терміново взяти верх. Якщо ви не відчуваєте страху, стоїте в впевненою спокійній позі, з широко розставленими ногами і чітко і голосно віддаєте команди - «Стояти!», «Фу!», «Назад!» - Собака швидше за все відступить.
4
не довіряйте «обраним» породамНе дивлячись на те, що з екрану телевізора нам регулярно вселяють, що існують якісь особливо схильні до агресії породи, це не так. Є сильніші, більш витривалі собаки , а є маленькі, декоративні, тендітні і від того здаються милими і безпечними. Але якщо собака ідеально видресирувана, якщо господар знає, як управляти вихованцем, то вихований бультер'єр у багато разів краще агресивної болонки. До речі, для сказу розмір собаки абсолютно не має значення.
5
Звертайте увагу на те, що вам хоче «сказати» собакаСобакі можуть попереджати вас про свої наміри, оскалені з риком і клацаючи щелепами. Це означає, що ви, на її думку, порушили її територію, і вона вас востаннє попереджає по-хорошому. Будьте людиною, покиньте зону за яку вона відповідає або відійдіть від «її» людини.
6
Прийміть позу ембріонаЕслі собака все-таки нападає на вас, падайте на землю в позі ембріона, закривайте голову і обличчя передпліччям, постарайтеся всунути їй в пащу парасольку, палицю, книгу або вашу сумочку. Не старайтесь боротися з собакою, якщо ви не впевнені в перемозі. Ваше опір тільки розохотить її і ось тоді вона може і загризти. Застосуйте виверт, відому всім тваринам - прикинетеся мертвим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RX7vP5JA-Ew
Зверніть увагу
Ніколи не залишайте маленьких дітей наодинці з собакою, якщо це не ваш старий перевірений не одним поколінням малюків чотириногий друг. Якщо вас покусала незнайома собака, обов'язково зверніться до лікаря, щоб він зробив вам уколи від сказу.
Корисна порада
Якщо ви знаєте, що у вашому районі є зграя бездомних собак, якщо ви регулярно бігаєте або їздите на велосипеді і собакаі на вас "полюють", купите в зоомагазині спеціальний спрей, відлякуючий собак і будьте готові пустити його в хід.