Як оберігати тварин.

Для захисту природного природного балансу на нашій планеті необхідно оберігати її рослинний і тваринний світ від антропогенних факторів. Існують державні програми з охорони тварин , яких потрібно дотримуватися.
Інструкція
1
Запам'ятайте, всі ваші мітинги та заходи щодо захисту конкретного виду не повинні завдавати шкоди іншим тваринам або рослинам. Тому ретельно плануйте всі громадські рухи. Більшість організацій охорони тварин створюються органами місцевого самоврядування та державною владою, можете приєднатися до однієї з них.
2
Зверніть увагу на використовувані вами добрива і отрути для паразитів, практично всі з них складаються з хімічних речовин, які завдають шкоди не тільки комах, але й тваринам. По можливості використовуйте натуральні речовини. Те ж саме відноситься і до сміття, викидайте його тільки в урни.
3
В деяких випадках необхідна акліматизація - програми по пристосуванню тварин до нових природних умов життя. Це може бути наслідком часткового або повного знищення місця проживання. Тому щоб повноцінно захистити тварин , необхідно зберігати природний природний ландшафт. Чи не вирубувати ліси, саджайте рослини у себе на ділянці і на пустирях.
4
Діяльність людини не повинна завдавати шкоди тваринам або погіршувати їх умови життя. Постарайтеся менше їздити на машині, щоб не забруднювати повітря вихлопними газами. Обережно керуйте автомобілем, щоб встигнути загальмувати, якщо тварина вибіжить на дорогу. Не рвіть і не витоптувати рослини, вони є їжею і укриттям для багатьох диких звірів.
5
Охотьтесь тільки по необхідності. Ніколи не займайтеся браконьєрством. Якщо ви вирішили розводити тварин , надайте всі необхідні їм умови для життя. У вас має бути достатньо території для прогулянок вихованців і їжі. Звертайтеся з ними дбайливо, своєчасно лікуєте і робіть щеплення.
6
Постарайтеся переконати своїх знайомих в необхідності гуманного поводження з тваринами. Якщо ви станете свідком браконьєрства чи жорстокості по відношенню до представників тваринного світу, негайно повідомте про порушення у відповідну службу, а постраждалого звіра відвезіть до ветеринара.