Як відкрити скарбничку. Як зробити скарбничку.

Приходить той момент, коли скарбничка, зазвичай стояла на полиці, стає надто важкою, а монетки в неї більше не поміщаються. Настає пора відкрити скарбничку - і спосіб відкриття різниться як через виробників цього популярного сувеніра, так і від інструментів, наявних на руках.
Інструкція
1
Знайдіть невелику заклепку, найчастіше гумову або пластмасову, розташовану небудь в днище, або на бічній частині скарбнички і відірвіть її. Як правило, цей варіант відкриття виробниками оставляется дуже рідко лише тому, що так скарбничку дуже легко відкрити і закрити в будь-який момент, а значить, зміст використання її втрачається. Іноді виробник виготовляє кришку одноразової: після одного відкриття заклепка ламається, і скарбничка стає непридатною для використання. Правда, якщо сили волі достатньо, то і скотч підійде.
2
Просвердлите невеликий проріз або дірку, якщо заклепка не знайшла, а удома є дриль з маленьким свердлом. Досить кількох поруч розташованих отворів, щоб акуратно вибити невелику ділянку стінки скарбнички і при цьому не зіпсувати її зовнішній вигляд. Скарбничка буде придатна для використання після розтину, як сувенір. Монети висипляться, а скарбничка приживеться в якості красивого прикраси на полиці. Утворену дірку можна закрити прозорою липкою стрічкою, тканиною на клеї або ж пластиліном. При наявності навику випалу можна закласти дірку глиною, а потім пофарбувати її під колір скарбнички.
3
Розламати невеликий шматочок поруч з прорізом для монет, якщо з інструментів знайшлася лише викрутка. Так вийде менше сміття, а скарбничка НЕ розсиплеться на багато дрібних частин, якщо її неакуратно розбити або ж просвердлити дірки, надавав трохи сильніше, ніж потрібно. Потрібно лише помістити викрутку в проріз і, немов важелем, виламати шматочок.
4
Розбивайте скарбничку , якщо свердла немає, а вміст куди цінніше містить. Вказівок до дії ніяких, окрім як постелити кілька непотрібних газет, якщо скарбничка виготовлена з фаянсу або скла - маленькі крихти пропилососити з килима вдається не завжди. Діяти потрібно акуратно, інакше перемішані між собою монетки і шматочки фаянсу або скла доведеться відокремлювати один від одного довше, ніж перераховувати суму, накопичену в сувенірі.