Як відкрити салон дверей.

Власний салон дверей - бізнес не надто дорогий і розрахований на стабільний прибуток. Підберіть оптимальний асортимент, додайте в прейскурант додаткові послуги і організуйте партнерські програми. Все це вигідно виділить вас в низці конкурентів і істотно збільшить продажі.
Вам знадобиться
  • - статус ІП;
  • - приміщення для магазину;
  • - персонал;
  • - товарний запас;
  • - торгове обладнання і касовий апарат;
  • - гроші на розвиток бізнесу.
Інструкція
1
Торгівля дверима - не такий вже простий бізнес. Необхідно добре розбиратися в постачальниках і моделях, вміти укладати вигідні договори, знати, що користується попитом у покупців. Щоб стати професіоналом в дверному бізнесі, влаштуйтеся продавцем в будь-який подібний салон - півроку роботи буде достатньо для того, щоб розібратися в нюансах торгівлі.
2
Зніміть відповідне приміщення. Салон дверей, орієнтований на роздрібних покупців, повинен бути розташований поблизу від жвавої магістралі, на вулиці з хорошим пішохідним трафіком.
3
Сформуйте асортимент. Виберіть виробників, які виробляють оптимальні по співвідношенню ціни і якості моделі. Підвищеною популярністю у покупців зазвичай користуються найдешевші двері, але тільки ними торгувати невигідно. Міжкімнатний асортимент доповніть достатнім вибором вхідних дверей - це найбільш вигідна для продавця позиція. Частина ексклюзивного товару може продаватися тільки на замовлення, по каталогам.
4
Звичайні умови для початківців роздрібних продавців - розрахунок за фактом доставки або передоплата. Коли ви зарекомендуєте себе, вам можуть запропонувати відстрочку платежу.
5
Прорахуйте роздрібні ціни на товар. Націнка на двері починається з 30% і доходить до 100%. Чим дешевше модель, тим вище націнка на неї. На товар від популярних і відомих виробників тримайте середні по місту ціни, новинки можна продавати дорожче. Передбачте знижки за оптову покупку і бонусні послуги для постійних клієнтів.
6
Доповніть асортимент дверей аксесуарами - ручками, дверними дзвінками, табличками та іншим. Пропонуйте розширений список послуг. Покупець розраховує, що в салон е йому запропонують завмер з виїздом, монтаж, установку. Частина послуг може бути безкоштовною.
7
Створіть хорошу команду. Бізнесмену-може придатися надійний партнер. На початковому етапі салон вимагатиме невсипущої уваги - поодинці ви з ним можете не впоратися. Чи не наймайте зайвих продавців - краще запросіть пару справжніх професіоналів. Закупівлями, контактами з постачальниками і логістикою на першому етапі займіться самі.
8
Продумайте рекламну кампанію. Щоб покупці дізналися про ваше салон е, не скупіться на зовнішні носії - помітну вивіску, банери, розтяжки. Якщо дозволяють можливості приміщення, оформите вітрини - наприклад, в одній зробіть міні-інсталяцію дитячої, в іншій - вітальні і так далі. Такі тематичні вітрини обов'язково привернуть увагу потенційних покупців.
9
Зробіть хороший і інформативний інтернет-сайт. Він повинен містити повний каталог ваших моделей, список виробників, статті про дверях і, звичайно ж, ціни та контактну інформацію. Надалі на його базі ви зможете відкрити інтернет-магазин, що збільшить ваші обороти. Займіться активним просуванням сайту - важливо, щоб він потрапив до топові позиції в пошукових системах.