Як потрібно берегти воду.

Рахунки за комунальні послуги змушують задуматися про економію. У тому числі це стосується і до витрачання звичайної води. Необхідно виробити ряд правил поведінки для себе і родини. Але до питання ощадливості потрібно підходити розумно, кожен член сім'ї повинен усвідомлювати необхідність економії води і знати її реальну ціну. Допоможе вам зберегти воду і установка лічильників обліку.
Інструкція
1
Перевірте всі сантехнічні пристрої вашої квартири на предмет витоку води. Для цього зафіксуйте точні показання лічильників і протягом двох і більше годин не використовуйте воду . Після закінчення часу показання лічильників повинні залишитися незмінними.
2
Чи не мийте посуд під проточною водою. Спочатку очистіть тарілки і чашки від залишків їжі і занурте їх у раковину, наповнену водою з додаванням миючого засобу. Потім сполосніть кожен предмет чистою водою. Це дозволить заощадити до 60 літрів води в день.
3
Чи не вдавайтеся до «екстреної» розморожуванні продуктів під струменем проточної води. Помістіть заморожений продукт в ємність з водою - ефект буде той самий. Або можете скористатися мікрохвильовою пічкою.
4
Прийняття душу більш економічніше використання ванни в 5-7 разів. Запам'ятайте просте правило - не залишайте потік води постійно включеним, досить постояти під душем 20-30 секунд, вимкнути воду , намилити і знову ненадовго включити воду для змивання піни і ополіскування. Якщо ж ви віддаєте перевагу купатися у ванні, приймайте її не частіше одного разу на тиждень або заповнюйте її на 50%.
5
При чищенні зубів і гоління включайте воду на початку і в кінці процедури. А краще всього використовуйте відстояну або кип'ячену воду , налиту в стакан або спеціальний посуд.
6
Не залишайте ручку зливу унітазу в положенні, що залишає патьок води. Відрегулюйте її для справної роботи або заміните.
7
Якщо ви встановлюєте нову сантехніку, вибирайте економічні варіанти. Наприклад, душ з різними насадками, регулюючими температуру і натиск води, унітаз із двома режимами зливу. Встановіть спеціальні прилади на крани, які реагують на подачу води при піднесенні рук.
8
При виборі пральних і посудомийних машини керуйтеся економічністю моделі в плані електро- і водопостачання. Намагайтеся використовувати пральну машинку при її повному завантаженні. Настільки ж бережливо до води і посудомийна машина. Як правило, вона витрачає холодну воду , але навіть з урахуванням підігріву її використання значно заощадить ваші кошти.